AROMATERAPIA

Navraciam svojmu telu stabilné zdravie tým, že mu dávam čo potrebuje na každej úrovni.

Som aromaterapeutka a pracujem s esenciálnymi olejmi. Pomocou nich sa snažím pomáhať ľuďom dosiahnuť naspäť svoje zdravie, duševnú pohodu, emocionálnu rovnováhu, dobré vzťahy a životné šťastie. Nie je to len o predaji esenciálnych olejov. Ku každému klientovi pristupujem individuálne, na základe rozhovoru, otázok, rozmotávame viaceré nitky problémov, spolu analyzujeme stavy, v ktorých sa klienti nachádzajú. A potom pomocou rôznych druhov metód (diagnostík) navrhnem svojim klientom spôsoby, ktoré by mali pomôcť dosiahnuť zmeny v ich živote, na ktorých ďalej chcú pracovať. 

Aromaterapia je komplexný prístup k vlastnému telu - k jeho fyzickému i emocionálnemu zdraviu. 

Možno to zneje priveľmi odborne, ale v skutočnosti je to celkom jednoduché. Aj vy sami sa môžete starať o svoje zdravie jednoducho a efektívne a navyše čisto prírodnými prostriedkami, ktoré telu pomáhajú, podporujú jeho prirodzené zdravé procesy a navyše bez nežiadúcich účinkov.

Poradím vám ako na to.

 

Základom aromaterapie sú esenciálne oleje. Esenciálne oleje sú prchavé kvapaliny, ktoré sa získavajú destiláciou z rastlín. Sú to čisté prírodné látky, ktoré zabezpečujú rastlinám zdravie, vitalitu, schopnosť rozmnožovať sa, odolnosť voči chorobám, škodcom, plesniam.

Esenciálne oleje predstavujú prírodné riešenie voľne dostupné pre každého človeka

Slovo LIEČBA znamená viac ako len nádcha či kŕčové žily. Fyzické zdravie je priamo spojené s našim psychickým stavom. Je to emocionálna rovnováha, psychosomatika, psychické zdravie.

 

Poviem vám jeden príklad zo života: Ak zažívame neovládateľné pocity hnevu, poškodzujeme svoju pečeň, ktorá je centrom hnevu. Pečeň sa pokladá za chemické laboratórium ľudského tela a zneškodňuje jedovaté látky z tela. Ak sa zameriame na liečenie pečene, ale nebudeme hľadať príčinu, problémy sa neodstránia. 

Naše fyzické zdravie je komplexný súbor množstva telesných procesov. Sople nie sú len lokálnym problémom nosnej sliznice. Ale napríklad aj prejavom zníženej imunity, oslabenej črevnej flóry, intoxikácie či alergie.

ŠTÁDIÁ UZDRAVOVANIA

prejavy stresu

1. uzdraviť fyzické telo

2. uzdraviť srdce - zharmonizovať emocionálne telo

3. uvoľňovanie limitujúcich programov

4. zvyšovanie duchovného napojenia

"nedokážem to"

duchovný rast

AKO PRACUJEM?

 

Viem, že, keď robím svoju prácu najlepšie ako viem, budem odmenená vo všetkých smeroch

Kliknite na link ak chcete vedieť viac o esenciálnych olejoch

Pracujem s esenciálnymi olejmi. Používam viaceré techniky analýzy a rekonvalescencie zdravotného stavu. Prepájam rôzne metódy. Tak ako liečba vyžaduje komplexný prístup, tak aj analýzy vyžaduje komplexný zdroj informácií.

Čo používam pri práci:

- esenciálne oleje

- informácie, vedomosti, znalosti, skúsenosti, intuíciu

- skener iTovi 

- esenciálne karty

- množstvo aromaterapeutických kníh, pomôcok a overených informačných zdrojov (dostupných len konzultantom)

 

Nie je nič krajšie, ako keď veci zapadajú do seba, človeku sa otvárajú oči, začína chápať a už od toho momentu sa začína liečiť. Všetky fyzikálne i emocionálne procesy v tele riadi mozog. Liečenie začína v hlave. Liečenie začína, keď nájdeme príčinu, pomenujeme ju, nájdeme na ňu riešenie a zmeníme myslenie. 

Toto je afirmácia ;)

Uskutočňujem pozitívne zmeny vo všetkých oblastiach môjho života

POTREBUJETE POMÔCŤ?

KONTAKTUJTE MA

 

Najlepšie výsledky dosiahneme vždy pri osobných rozhovoroch. Môžme sa zamerať na všetky aspekty pravdepodobných príčin problémov a navrhnúť komplexné riešenie, ktoré vám najviac vyhovuje. 

Pri individuálnych konzultáciách používam iTovi alebo esenciálne karty a knihy.

Každý človek je jedinečný živý systém, ktorý reaguje jedinečne - v závislosti od stravy, zázemia, druhu práce, povahy a osobných vlastností.

Ponúkam prednáškovú a osvetovú činnosť v oblasti aromaterapie a používania esenciálnych olejov. Na prednáškach sa môžete dozvedieť veľké množstvo informácií, ktoré vám môžu otvoriť nové možnosti a poprepájať nové súvislosti. 

V priebehu roku robím viaceré prednášky pre veľké firmy a korporácie. Dohodnite zaujímavú akciu aj pre Vašu firmu či kolektív ;)

Meranie skenerom iTovi a osobná konzultácia.

Technológia iTovi kombinuje bioimpendanciu, senzoriku tlaku, zmeny teploty a vlhkosti, telesnú frekvenciu a odporovú odpoveď na stanovenie personalizovaného wellness hodnotenia klienta. 

Viac informácií o skeneri iTovi nájdete v časti iTOVI

Magické zmesi sú vyrobené podľa individuálnych potrieb každého klienta. MAGICKÁ osobná zmes pomôže posilniť vaše vedomie, zdravie, odhodlanie, silu, energiu, nasadenie, lásku, porozumenie a empatiu, na ceste zmeny v živote za cieľom dosiahnutia harmónie, zdravia, lásky, dobrých vzťahov, pohody, radosti a kreativity.

Viac informácií o zmesiach MAGICKÉ nájdete v časti MAGICKÉ

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now