ESENCIÁLNE OLEJE

Ak ste si niekedy privoňali k ruži, zakúsili ste aromatické vlastnosti esenciálnych olejov. Tieto prírodne sa vyskytujúce, prchavé vonné zlúčeniny sa nachádzajú v semenách, kôre, stonkách, koreňoch, kvetoch a iných častiach rastlín. Esenciálne oleje poskytujú rastlinám ochranu pred chorobami, parazitmi a poškodením, a podporujú ich schopnosť prežiť a rozmnožovať sa. Rovnakú ochrannú úlohu poskytujú esenciálne oleje aj človeku. Preto sa esenciálne oleje oddávna používali pri starostlivosti o krásu a podpore zdravia, a pri príprave jedál a nápojov.

Oleje a prírodné riešenia, ktoré sú 100% prírodné, bezpečné, účinné a cenovo dostupné. Esenciálne oleje doTERRA sú čisto prírodné a spĺňajú kritériá najvyššej terapeutickej triedy.

 

Značka CPTG™ znamená, že každá várka esenciálnych olejov od  dōTERRA  je nezávisle testovaná, aby sa overila a zabezpečila ich čistota.

DoTERRA má niektorých z najlepších vedcov a doktorov, ktorí vedú firemnú wellness filozofiu a dohliadajú na záväzok firmy ku kvalite.

Certifikované, čisté oleje môže bezpečne užívať celá vaša rodina. Pomôžu vám s množstvom situácií a problémov a ich použitie je veľmi jednoduché.

 

Esenciálne oleje sa dajú použiť pre širokú škálu emocionálnych a fyzických problémov. Môžeme ich užívať samostatne, v zmesiach alebo výživových doplnkoch. Na riešenie zdravotných problémov používajte len 100% čisté oleje terapeutickej kvality CPTG™

Esenciálne oleje sa užívajú tromi základnými spôsobmi:

aromaticky (rozptyľovaním do vzduchu), lokálne (na kožu) alebo vnútorne (ako potravinový doplnok).

Esenciálne oleje, ktorým dôverujem pre svoju rodinu

Hľadáte prírodné produkty, ktoré skutočne fungujú?

Esenciálne oleje, ktoré používam pre svoju rodinu a odporúčam všetkým svojim priateľom a blízkym, sú dōTERRA.

 

Predtým ako som našla dōTERRA, vyskúšala som množstvo iných esenciálnych olejov, ale teraz už nič iné nepoužívam. Kvalita výrobkov a srdce spoločnosti je nad všetko, čo som kedy našla.

 

Som tu, aby som vám pomohla pri každom kroku s transformáciou vášho zdravia a životného štýlu a podporou, ktorú som sama osobne zažila.

dōTERRA je odhodlaná dodávať vo svete esenciálne oleje najvyššej kvality a tiež pozitívne ovplyvňovať a pretvárať životy poľnohospodárov, zberačov a distilérov, ktorí prispievajú k výrobe esenciálnych olejov dōTERRA. Vy a vaša rodina si zaslúžite iba tie najčistejšie, najsilnejšie a najvýkonnejšie oleje na zemi. Spoločnosť dōTERRA je veľmi hrdá na to, že ich môžete získať.

Verím esenciálnym olejom dōTERRA, pretože sú:

Vynikajúcej kvality, prirodzene bezpečné, čisto účinná terapeutická trieda.

Trpezlivo pestované v perfektnom čase odbornými pestovateľmi a destilované s veľkou starostlivosťou.

Pozorne testované pomocou prísneho protokolu kvality Certified Pure Therapeutic Grade® CPTG.

dōTERRA je svetovým lídrom na trhu aromaterapie a esenciálnych olejov
 Videá: Viac informácií o výhodách používania čistých éterických olejov
Viem, že budete milovať tieto esenciálne oleje a všetky wellness výhody, ktoré prinášajú do vášho života.

knižnica informácií

NA STIAHNUTIE

doTERRA  produktové katalógy, wellness a lifestylové návody
doTERRA+Essentials+EU+Essentials+SK_Page
product-guide-2016_Page_01.jpg
live-guide_Page_01.jpg
lifelong-vitality_Page_01.jpg
emotional-aromatherapy_Page_01.jpg
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now