iTOVI

Komunikujem so svojim telom a vždy robím zdravé rozhodnutia

Osobný skener iTovi je vynikajúcim nástrojom pri pomoci mojim klientom.

Klienti ho majú veľmi radi, pretože výsledky a výstupy z neho sú prehľadné, zrozumiteľné a napomáhajú klientom sa orientovať v odporúčaných esenciálnych olejoch, ich používaní, aplikácii a dávkovaní. 

Skener iTOVi kombinuje prevratnú technológiu - bioimpedanciu, snímač tlaku, teplotu a technológie Bluetooth® na generovanie personalizovaných hodnotení wellness konkrétneho klienta, pričom zachytáva klientov aktuálny stav a na neho podáva návrh riešenia.

iTovi je prenosný osobný skener, ktorý mojim klientom umožňuje prijímať personalizované odpovede na aktuálny stav pomocou esenciálnych olejov a produktov z nich, kedykoľvek počas dňa!

Ako? Skener iTOVi využíva inovatívnu a inštitucionálnu technológiu na meranie reakcie tela na elektronické frekvencie. Zjednodušene povedané - skener zaznamená reakciu tela na tieto frekvencie, odpor a rôzne telesné zmeny počas merania, a porovnáva používateľa s esenciálnymi olejmi a produktmi, ktoré majú zodpovedajúce frekvencie. Za pár sekúnd skener spraví množstvo algorytmov zo všetkých odpovedí vašeho tela.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now