iTOVI

Komunikujem so svojim telom a vždy robím zdravé rozhodnutia

Osobný skener iTovi je vynikajúcim nástrojom pri pomoci mojim klientom.

Klienti ho majú veľmi radi, pretože výsledky a výstupy z neho sú prehľadné, zrozumiteľné a napomáhajú klientom sa orientovať v odporúčaných esenciálnych olejoch, ich používaní, aplikácii a dávkovaní. 

Skener iTOVi kombinuje inovatívnu a inštitucionálnu technológiu - bioimpedanciu, snímač tlaku, teplotu a technológie Bluetooth® na meranie reakcie tela na elektronické frekvencie a následne na generovanie návrhu esenciálnych olejov, ktorý by mohli klientovi pomôcť.

iTovi je prenosný osobný skener, ktorý mojim klientom umožňuje prijímať personalizované odpovede na aktuálny stav pomocou esenciálnych olejov a produktov z nich, kedykoľvek počas dňa!

Ako? Skener iTOVi využíva inovatívnu a inštitucionálnu technológiu na meranie reakcie tela na elektronické frekvencie. Zjednodušene povedané - skener zaznamená reakciu tela na tieto frekvencie, odpor a rôzne telesné zmeny počas merania, a porovnáva používateľa s esenciálnymi olejmi a produktmi, ktoré majú zodpovedajúce frekvencie. Za pár sekúnd skener spraví množstvo algorytmov zo všetkých odpovedí vašeho tela.

Z merania dostanete výstup - do emailu, ktorý obsahuje 7 ZÁKLADNÝCH OLEJOV, na ktoré vaše telo najviac odpovedá. 

Ďalej sa môžeme na vec pozrieť z emocionálneho hľadiska - EMOTIONS a tam je koliesko rôznych aspektov emocionálneho zdravia a pocitov. Na každý aspekt skener odporúča esenciálne oleje, ktoré vám najviac môžu pomôcť.

A nakoniec máme fyzické rozdelenie - BODY SYSTEMS, kde sú opäť rôzne aspekty telesného zdravia a návrhy esenciálnych olejov k nim prislúchajúce. 

Po podrobnej konzultácii môžeme vybrať tie esenciálne oleje, ktoré najviac rezonujú s vašimi potrebami. Vysvetlíme si ich fyzické aj emocionálne pôsobenie, aplikáciu a použitie.

 

Dostanete podrobný návrh najvhodnejších esenciálnych olejov.

V momentálnej situácii môže byť komplikované uskutočniť osobné stretnutie s meraním. Zároveň však práve v momentálnej situácii môže byť návrh presných esenciálnych olejov pre vás či vašu rodinu kľúčový a veľmi nápomocný.

Ak máte záujem o pravidelnú informovanú starostlivosť o seba a svojich blízkych, môžete si zaobstarať svoj vlastný skener iTovi.

Sú tri možnosti ako mať svoj vlastný skener:

- PRENÁJOM - Mothly Access = prvý nákup 49,99eur a potom mesačný poplatok 39,99eur

- KÚPA - Lifetime Access = kúpite si skener za 780,-eur a poplatok 49,99eur

- KÚPA NA SPLÁTKY = Lifetime +Access  = kúpite si skener na splátky za 128,99eur a potom 79,-eur/mes po dobu 11 mesiacov.

Viac info o kúpe vášho skenera iTovi je TU.

Moje ID: 40072

alebo email: dvorakova.dana@gmail.com

Moje ID: 40072

alebo email: dvorakova.dana@gmail.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now