MAGICKÉ

MAGICKÉ sú špeciálne osobné zmesi, ktoré vyrábam pre každého z vás.

Tieto zmesi sú vyrobené podľa individuálnych potrieb každého klienta, podľa jeho problémov, s ktorými sa potýka, situácie, stavu, v ktorom sa nachádza, emócií, ktoré ho valcujú. Osobné zmesi sú určené ľuďom, ktorí potrebujú zmeniť situáciu, ktorá ich ťaží a sú odhodlaní spraviť zmeny a nové kroky v živote k zlepšeniu všetkého, čo ich teraz trápi.

MAGICKÁ osobná zmes pomôže posilniť vaše vedomie, zdravie, odhodlanie, silu, energiu, nasadenie, lásku, porozumenie a empatiu, na ceste zmeny v živote za cieľom dosiahnutia harmónie, zdravia, lásky, dobrých vzťahov, pohody, radosti a kreativity.

Každá osobná zmes je jedinečná. 

MAGICKÉ osobné zmesi obsahujú:

 

 •  jedinečnú kombináciu esenciálnych olejov, ktoré majú unikátne terapeutické vlastnosti – ako na telo, tak i na myseľ, emócie, dušu a ducha

 • polodrahokamy, ktoré majú nesporné liečebné vplyvy na človeka už po tisícročia

  • používam: Turmalín, Krištáľ, Citrín, Karneol, Ametyst, Mesačný kameň, Ruženín

 • pre vaše zmesi používam fľaštičky z farebného skla s využitím farieb na podporu energie a odkazu zmesí podľa vašich potrieb - je to súčasť chromatoterapie :

  • Chromatoterapia je svetelná terapia, ktorá sa opiera o zásadu, podľa ktorej farby, orgány, životné funkcie a energie spolu súvisia a sú prepojené a každá farba vyžaruje určitú energiu, ktorá môže liečiť, ovplyvňovať náladu a stimulovať organizmus. Farebné lúče sa vysielajú priamo na telo, alebo určitú časť tela, chorý orgán, alebo energetické body.

 • na fľaštičkách sú polodrahokamy miesto oceľových guľôčok na posilnenie práce zmesí a na prenos účinkov polodrahokamov na človeka pri každom dotyku pri aplikácii vašej zmesi 

  • guľôčky (roll onky) s​ú z týchto polodrahokamov: Ruženín, Chalcedon, zelený Aventurín, modrý Achát, farebný Fluorit, červený Achát, čierny Obsidián, Lapis Lazuli, Ametyst​​

 • frakcionovaný kokosový olej FCO značky doTerra, takže sú bezpečné na používanie aj pre citlivejšie osoby a osoby mladšieho veku (10+). Pre deti (0-10) a staršie osoby (60+) je potrebné iné riedenie esenciálnych olejov, preto je dôležité ma informovať o používateľovi Individuálnej zmesi (tieto môžu byť darované ako darček napríklad ;) )

Toto všetko spolu tvorí z vašej osobnej zmesi mimoriadne silnú synergickú látku, vhodnú na terapeutické účely.

Ako navrhujem osobné zmesi pre vás?

 

 • Na návrh esenciálnych olejov do vašej osobnej zmesi používam predovšetkým svoje rozsiahle znalosti, vedomosti a široké pochopenie z oblasti esenciálnych olejov a INTUÍCIU. S tou sa rozprávam napríklad pomocou ESENCIÁLNYCH KARIET.

Esenciálne karty boli vyrobené špeciálne pre prácu s esenciálnymi olejmi, za účelom hlbšieho pochopenia neuveriteľne komplexného pôsobenia rastlín na naše fyzické telá i psychiku a emócie. Pomáhajú mi sprostredkovať odkaz, ktorý je potrebný na to, aby sa klient pohol z miesta, aby rozbehol liečivé zmeny vo svojom živote a aby sa dostal von zo stavu, v ktorom sa teraz nachádza. Múdrosť a rady teda nevychádzajú zo mňa, z mojich myšlienok, ohraničených ľudskou predstavivosťou, a mojich vedomostí, obmedzených mojou úrovňou seba-rozvoja a seba-uvedomenia. Ja v tomto momente slúžim ako zosilňovač a sprostredkovateľ poznania, ktoré nás všetkých presahuje, ale ktoré potrebujeme vedieť, aby sme sa pohli vo svojom živote ďalej.

 • Niekedy zvolím použitie osobného skeneru iTovi na návrh vhodných olejov pre klientov. 

 

Pri nameraní osobným skenerom iTOVi a používaním esenciálnych olejov, na ktoré sme mali najsilnejšiu reakciu, vieme nášmu telu pomôcť riešiť práve tie veci, ktoré potrebuje a pomáhať mu uzdravovať sa. 


Každý esenciálny olej je primárne spojený s konkrétnou emočnou situáciou, témou, konkrétnym zdravotným problémom a aktuálnym psychickým rozpoložením. Častokrát sa po meraní dozvieme o sebe veci, ktoré nám dajú zmysel. Zistíme, že to, čo sme možno iba tušili, ale nechceli si ani priznať, resp. uvedomiť, že to môže byť aj reálny problém. Fyziku neoklameme.

Vaše referencie a odkazy:

 

 • Veronika: "z mojich kariet ma mrazí - obraz má veľmi veľkú výpovednú hodnotu. obraz je jazykom duše. cítim ohromenie. som ohromená, užasnutá, nadšená, vďačná a neviem to slovo - malá súčasť niečoho obrovsky múdreho, čo ma presahuje.... Teraz som ovonala magicke zive vody.  V mojej citim ozmarin, ruzu a skoricu- mimo rozpis, cutim vonu rusovej gulockovej zuvacky z detstva, uzasne, ako na kazde ovonanie, citim nieco ine. A panska magicka voda - uzasna mata, idem dat nou muzovi dobru noc. 

Pani Danka, skladam poklonu a uznanie. Vase oleje uplne vystihuju moje vyzvy. Citim v nich oporu na mojej ceste. Dakujem"

 • Michaela: "Ahoj dnes som prišla domov a skúsila olejcek je úžasný ďakujem ti"

 • Soňa: "Pozri co maaam och ta zmes vonia nadherne, hned ako som vysla zo sprchy som ju pouzila:) dakujem moc, tesim sa."

 • Lenka: "Super. Tesim sa z toho, ze zmes je vonou pre mna stvorena."

 • Zdenka: "Ten olej robí zázraky. To je taká zmes, že až.... chvíľami mi popod nos idú také tóny. Dokonca sa mi vyjasnil problém, ktorý riešim už mesiac, dúfam, že s konečným riešením. .... Teda tá energetická zmena nabrala riadne obrátky."

 • Majka: "Danka krásne si to napísala a vysvetlila...prečítala som si to znova a úplne to chápem a ani už nemám ohľadne výkladu ďalšie otázky. Áno dáva mi to úplne zmyslel...zas sa mi pospajali veci a prehĺbilo sa poznanie."

 • Dita: "Vau Danka, krasne to je, dakujem ti velmi pekne to zapasovalo veru! Budem si to este velakrat citat a este sme dnes aj realne zacali. Tak este raz dakujem zo ♡."

 • Evka: "ano Dani, vysli ozaj trefne. Akože wau!!  Čítala som si texty od teba este viackrát. Vzťah sa celkom posunul..a uz aj vidím,kde a na čom pracovať. Myslím,že si to dakde skopirujem a vytlačimnech to mám na očiach...ozaj hlboké vhlady dávajú tie karty... Začiatok bol silný..."

 • Ivanka: "karty sedia ako riťka na šerbeľ ."

 • Katarína: "Ahoj Danka. Ono to asi aj celkom sedi.. Ak tomu dobre rozumiem,musim zmenit v prvom rade vela. V sebe-to aj viem-len neviem ako na to.. Jaj.. Ťažke to je cele strssne. Tvoj vyklad sa mi velmi paci, vidiet, ze sa mnou naozaj zaoberas."

 • Monika: "Jeeeej uplne sadli aj ked som bola minuly mesiac u jednej skvelej zienky uvolnovat hlboko potlaceny plac tak sme riesili ze sa velmi kontrolujem... uvolnovat mysel pobytom v prirode a ta posledna karta je tiez nadherna... dakujem ... doverujem .... krasny dnik ."

 • Dáva vám zmysel výklad? Denisa: "Ano dava. :) uplne do bodky.."

Ako vyzerá výklad esenciálnych kariet a výroba osobných zmesí MAGICKÉ :
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now