Dýchaj, dýchaj, breathe!


Hlboký zdravý nádych sa volá Breathe. Priatelia, to je balzam. Mám chronicky napuchnutú sliznicu v nose. Celý život mám neustále sopeľ. Už od jasličiek, a neprestalo to do dnes. Áno ja som to dieťa, čo si stále utiera sople do rukáva. A do toho ako sladký posyp navrch - liečený nábeh na astmu a dedične slabé pľúca a priedušky, a máme pekelný dýchací koktejl. Keď začali nekonečné a opakujúce sa sople u môjho deväťmesačného syna, nastal čas ten bombový "hlienik" z nošteka zaštupľovať. A objavil sa Breathe.

Magická zmes esenciálnych olejov z Eucalyptu radiata, Vavrínového listu, Citrónu, Čajovníka alternfolia, Mäty piepornej, Ravensara a Kardamónu prináša skutočnú úľavu.

Používa sa na uľahčenie dýchania pri zahlienení, sopľoch, nádche, nachladnutí, opuchoch, astme, bronchitíde. Uvoľňuje upchané a zahlienené dýchacie cesty, priedušky, tlak v hrudi a pomáha pri zapálenom hrdle. Breathe pomáha upokojiť zapálené tkaniva, podporuje elimináciu baktérií a vírusov, otvára dýchacie cesty. Je vynikajúca pri kašli, zápaloch pľúc i priedušiek, a alergiách.

Zmes Breathe je špeciálne namiešaná na to, aby poskytla úľavu pri nádche, bronchitíde, škriabaní v krku, kašli a upchaní dýchacieho traktu. Odblokováva dutiny, bojuje proti infekciám pľúc, a uľavuje pri symptómoch alergie. Jednotlivé oleje v tejto zmesi sú vavrín, mäta, eukalyptus, čajovník, citrón, ravensara a kardamón. Vavrín, podobne ako mnohé ďalšie esenciálne oleje má antibakteriálne, protiplesňové, protiinfekčné, a protikŕčové vlastnosti. Podporuje energiu, pri únave, a je vynikajúci na jasnosť v mysli a rovnováhu v srdci. Ravensarový olej je protivírusový olej dobrý na posilnenie imunity a výborne pomáha pri infekciách dýchacieho systému, ako sú sínusitída, bronchitída a kašeľ. Je známa pre svoju schopnosť uľaviť pri symptómoch chrípky a nespavosti. Môže pomôcť rozšíriť, otvoriť a posilniť dýchací systém. Keď používate Breathe nanášaním na telo (masážne) začnite s málom a počkajte 10 minút, aby ste videli, či dané množstvo je efektívne - vždy môžete naniesť potom viac podľa potreby.

Tu je niekoľko postupov so zmesou Breathe:

Pri problémoch s dutinami a upchatým nosom, naneste priamo na hrudník (rieďte podľa potreby mastným olejom), na chrbát, na kosti za ušami, čelo a do stredu líc. Môžete tiež vmasírovať do reflexných bodov na dlaniach a chodidlách. U malých detí a ľudí s citlivou pokožkou zrieďte rovnakým dielom frakcionovaného kokosového oleja.

Pri artritíde a reume: Zmiešajte 4 kvapky zmesi Breathe, 4 kvapky citrónového oleja, 2 kvapky bielej jedle do fľaštičky s guličkou a aplikujte na miesta bolesti počas dňa.

Pri škriabaní v krku: zmiešajte 4 kvapky levandule, 2 kvapky bazalky a 2 kvapky zmesi Breathe. Zvonka naneste na hrdlo.

Odporúča sa difúzovať 3 až 4 kvapky vo vzduchu pred spaním. Prináša pokojnejší spánok a uvoľňuje celé telo bojujúce s chorobou,pomáha pri chrápaní, nespavosti.

Tak isto je vhodné vmasírovať 1 až 2 kvapky na hruď, natrieť na dlane a inhalovať.

U dieťaťa i dospelého použiť na podkladový olej.

PS: Odkedy používame Breathe, malý nemá sople. Aj keď sa nejaký objaví, hneď mu natriem ráno i večer pred spaním na hrudičku Breathe a na druhý deň sopľa nieto. A to chodíme raz, niekedy aj dva krát, do týždňa na plávanie, čo je úžasná virotická a bakteriálna liaheň ;)

Ak máte záujem o esenciálne oleje, píšte mi správu :)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


103 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now