Očistná kúra od parazitov, plesní, kvasiniek, boreliózy, chlamýdií, helicobaktera, mykoplazmy...


Máte problémy s kvasinkami, plesňami, či vám diagnostikovali chlamýdie? Máte pocit, že vás bolí celé telo, nespolupracuje s vami a stále ste chorí? Vracajú sa vám choroby, máte málo energie a máte problémy s vyprázdňovaním? Mohli by za to premnožené vnútorné plesne, kvasinky či parazity. Raz - dva krát za rok je veľmi vhodné prejsť očistnou kúrou, ktorá dá do rovnováhy celé vaše vnútorné prostredie.

Kvasinky sa bežne nachádzajú v tráviacom systéme a na ľudskej koži. Typicky žijú s ľuďmi v symbióze. Problémy nastávajú, keď sa premnožia. Tomuto prispieva mnoho faktorov – napríklad strava, lieky, genetika, vek, hydratácia a podobne. Avšak niekoľko druhov kvasiniek, najčastejšie Candida albicans, môžu spôsobovať infekcie, ako vaginálna kandidóza alebo kvasinky v ústach, ktoré spôsobujú miestne svrbenie, bolestivosť a začervenanie. U ľudí s oslabeným imunitným systémom sa tieto druhy kvasiniek, ktoré spôsobujú infekcie môžu rozrásť, čím môžu viesť k ďalším dokonca život ohrozujúcim komplikáciám.

Esenciálne oleje doTerra sú veľmi efektívne pri odstraňovaní červíkov, parazitov, plesní, kvasiniek, chlamýdií,... z tela u detí i u dospelých. Keďže tieto oleje sú certifikované čisté oleje terapeutickej triedy, oleje uvedené nižšie sa môžu užívať vnútorne ako doplnok k ich vonkajším a aromatickým účinkom.

Tu je postup na užívanie olejov a doplnkov, ktoré vám pomôžu ak máte vyššie spomenuté problémy:

Užite doTerra GX Assist – dospelí -1 až 3x denne po hlavnom jedle po dobu 10 dní. Začnite s 1 kapsulou prvé 2 až 3 dni, potom na 4 až 10 deň zvýšte na 2x 1 kapsulu po jedle a v poslednom treťom mesiaci posledné 3 dni si dajte 3x 1 kapsulu, aby ste ich komplet doužívali. Očista je na vyčistenie odpadu z tráviaceho systému a na podporu obranného mechanizmu vášho tela proti škodlivým gastrointestinálnym patogénom, ktoré môžu narušiť digestívnu imunitu a spôsobiť nepohodu. Neužívajte naraz viac kapsulí, ale rozdeľte si dávku 1 až 3 kusy počas dňa, oleje sú veľmi silné čisté koncentráty.

GX Assist obsahuje oregano, čajovník, citrón, citrónovú trávu, mätu a tymián, Deti od 5 rokov po 1 kapsuli

Zároveň je dôležité pri užívaní GX Assist počas prvých 10 dní nejesť mlieko a mliečne výrobky, výrobky z bielej múky, cukor /teda ani keksíky a cukríky a koláčiky/, alkohol.

Potom si dajte doTerra PB Assist počas 10 dní na uvedenie účinných hladín priateľskej probiotickej flóry, ktorá je nevyhnutná pre zdravé tráviace funkcie. PB Assist+ obsahuje pre-biotickú vlákninu a šesť kmeňov probiotických mikroorganizmov , ktoré zavedú 6 miliardovú kolóniu jednotiek (CFUs) aktívnych probiotických kultúr. Ich systém dvojitých kapsúl s časovaným dávkovaním zabezpečuje ochranu citlivých probiotických kultúr pred žalúdočnou kyselinou a zabezpečuje, že sa dostanú do črevného systému. Užíva sa 1 – 2 kapsuly za deň /nie spolu/ ráno nalačno a večer pred spaním. Pri užívaní 2 ks denne, treba ku kúre dokúpiť ešte jedno balenie PB Asist.

Nasleduje 10 dní pauza v užívaní očistných a probiotických doplnkov.

Kúru zopakujte ešte 2x, teda celá očista trvá 3 mesiace /3x/3x10 dní/.

Samozrejme, strava je mimoriadne dôležitá práve pri detoxikačnej a očistnej kúre. Diéta, žiadna biela múka, biela ryža, biele zemiaky, žiadny cukor (akýkoľvek druh),žiadne umelé sladidlá okrem Stévie. Limitované príležitostné množstvá agávového sirupu. 100% celozrnná pšenica, alebo celé zrná sú v pohode. Hnedá ryža, sladké zemiaky, ovsené vločky a kukurica sú v pohode. Sledujte štítky ohľadom ingrediencii, nie nutričnej hodnoty. Používajte organické a čerstvé ako to je len možné.

GX Assist and PB Assist-u detí, ktoré už vedia prehltnúť kapsulu, dať 1 denne. U dospelých by som začala s 1 a prepracovala sa k 3 kapsuliam denne, aby očista nebola nepríjemná a telo si na detox postupne zvyklo. Toto čistenie sa môže opakovať a je najefektívnejšie, keď sa začne 2 dni pred splnom mesiaca, keď sú červíky najaktívnejšie a vyšli z úkrytov. Parazity majú cykly, a tak to môže trvať 3-4 mesiace, aby ste sa uistili, že boli odstránené všetky.

Ak sa však chcete komplexne a účinne zbaviť všetkých pretrvávajúcich problémov, odporúčam prejsť si celý štvormesačný DETOXIKAČNÝ PROGRAM (ktorého súčasťou je aj GX a PB Assist), alebo pre skúsenejších skrátenú 30 dňovú očistu .

Samotné užívanie GX a PB Assistov je samozrejme veľmi silné a účinné, ale je vhodné pre pokročilých používateľov EO, a to na dennej báze, ktorí prípadne už prešli aspoň jedným dlhodobejším detoxom. Pre začiatočníkov odporúčam pomalší a jemnejší postup, napríklad cestou trojmesačného detoxikačného programu. Vyhnete sa tak nežiadúcemu silnému zhoršeniu zdravotného stavu (čo sa môže stať, ak beriete/brali ste lieky, alebo máte dlhodobé problémy).

GX Assist je spojenie certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy a kyseliny caprylovej, ktorá podporuje zdravý tráviaci trakt tým, že vytvára nepriateľské prostredie pre potenciálne škodlivé patogény, ktoré môžu narušiť imunitu tráviaceho systému, imunitu celého tela a respiračné problémy (napríklad chlamídie, chronické hlieny a pod), zápaly slizníc, častú a opakovanú chorľavosť, problémy s kvasinkami a plesňami, ženské a menštruačné problémy, problémy s otehotnením a spôsobovať únavu, podráždenosť, tráviace a vylučovacie problémy (tvrdá stolica, vetry, zahlienenie, prekyslenie), problémy s váhou (jej výkyvy i nárast), a všekými filtračnými orgánmi - problémy s pokožkou (vyrážky, zápaly, častá tendencia k zápalom chlpov), problémy s pečeňou (priberanie - tučnota, únava, hypoglykémia), obličkami, pľúcami, parazity, mykoplazmy, a iné škodlivé elementy.

GX Assist je zmesou olejov terapeutickej triedy oregano, čajovník, citrón, citrónová tráva, mäta a tymián, ktoré boli osvedčené, že majú antimikrobiálne vlastnosti. GX Assist tiež obsahuje kyselinu caprylovú, ktorá sa už tradične používa kvôli svojim vlastnostiam na podporu v čreve.

GX Assist NIE JE VHODNÝ PRE TEHOTNÉ A DOJČIACE MATKY.

Naopak PB Assist je pre tehotné a dojčiace ženy VIAC NEŽ VHODNÝ. Ak chcete vedieť viac o tom prečo napíšte mi do správy, rada sa rozpíšem ;)

PB Assist+ sú probiotické ochranné vitamíny a sú zmesou prebiotickej vlákniny a šiestich typov probiotických organizmov v jedinečnej dvojvrstvovej zeleninovej kapsuli, ktorá prináša 5 billiónov CFU aktívnych probiotických kultúr a rozpustných prebiotických FOS (frukto-oligosaccharidov) ktoré podporujú priľnutie a rast kultúr. Dodávací systém dvojitej kapsule s časovým uvoľňovaním ochraňuje citlivé probiotické kultúry z žalúdočnej kyseliny. PB Assist+ podporuje zdravé tráviace funkcie a imunitu a je bezpečný na použitie pre celú rodinu.

PB Assist sa odporúča užívať aj mimo detoxikačnej kúry, pre jeho mimoriadne ochranné účinky (napr imunita, drobré trávenie, vylučovanie, a pod)

Ak máte záujem o balíček GX Assist + PB Assist s 25% zľavou na všetko, plus ďalšie aspoň jeden dva oleje k tomu zadarmo ako darček, napíšte mi!

Oleje na použitie spolu s horeuvedeným postupom, alebo ak máte deti, ktoré nevedia prehltnúť kapsule:

Ak by sa vám podarilo udržať vaše deti mimo dnešného trendu nadmerne predpisovaných antibiotík a jedenia veľkého množstva cukru – urobíte tak veľa pre to, aby sa v ich tele nepremnožili kvasinky. Kúpte sa aj ich s mydlom Citrus Bliss (prírodné mydlá s esenciálnymi olejmi sú veľmi efektívne proti mikroorganizmom, a udržíte tak svoju pokožku bez kvasiniek, čo podporí celú očistu), prípadne robte sebe alebo deťom proti kvasinkové kúpele s Melaleucou (čajovníkom).

On Guard-táto zmes obsahuje klinček a škoricu, ktoré sú známe svojimi antiparazitickými účinkami. Natrite 1 až dve kvapky na spodok každého chodidla a vypite 1 kvapku vo vode, alebo v kapsuli u detí a 2-3 kvapky dospelí. Táto zmes vás zároveň ochráni pred chorobami a okrem parazitov bojuje proti plesňovým, bakteriálnym a vírusovým infekciám. Keď parazity odumierajú, vypúšťajú do tela vírusy a baktérie. On Guard ochraňuje telo pri tomto procese.

Citrón- Toto je vynikajúce na podporu tela, obzvlášť pečene pri zabíjaní vírusov a parazitov. Môžete si ho namazať priamo ponad oblasť pečene u seba aj u detí. Môžete vypiť niekoľko kvapiek vo vode denne, aby ste pomohli telu vyplaviť všetky toxíny, ktoré parazity vypúšťajú pri odumieraní. Citrón je taktiež v GX Assiste. Malým deťom to sa môže namazať na chodidlá, väčšie deti i dospelí piť 1- 2 kvapky v pohári čistej vody – výborny jednoduchy detox počas celého roka.

Oregano- je najsilnejšie prírodné antibiotikum a vynikajúco zabíja baktérie, parazity, kvasinky a vírusy. Je v GX Assiste a u detí, ktoré nevedia prehltnúť kapsule to namažte na chodidlá.Je to horúci olej, a tak na spodku chodidiel je to najbezpečnejšie. Ak by ste to natierali kdekoľvek inde, rozrieďte s trochou kokosového oleja.

Čajovník- zabíja mnohé baktérie, huby a vírusy. Je v GX Assiste a môže sa natrieť na spodok chodidiel a rozriedený natrieť na oblasť brucha.

Bergamot, Bazalka a Harmanček rímsky sú všetko antiparazitiká- môžete ich piť vo vode 1 až 2 krát denne, alebo v kapsuliach. U detí, mazať na chodidlá a riedené s kokosovým olejom natrieť na brucho. Vynikajúci čaj na večer je 1 až 2 kvapky esenciálneho oleja z Harmančeka rímskeho v teplej vode s medom, keďže je to skvelé antiparazitikum a tiež výborný čaj na noc.

Uistite sa, že máte pravidelnú stolicu. Je dôležité, aby sa črevá hýbali, a nestagnovali. Ľahké riešenie proti stojatým črevám je: Užite lyžicu čerstvého kokosového oleja každé ráno pri raňajkách. O tri hodiny užite lyžicu ricínového oleja. S ricínovým olejom prosím pozor. Jeho laxatívne účinky sú mimoriadne! Opakujte to denne, ak by ste nemali stolicu počas očisty od parazitov. Na podporu pravidelnej stolice, ideálne viac krát denne, môžete použiť aj vlákninu, prípadne produkty Zendocrine (biely je vláknina, hnedý je EO, ktorý mimoriadne dobre spúšťa vylučovanie stolice ;) )

Tento postup odporúčam pre celú rodinu, pretože, keď má parazity jeden člen rodiny, je veľmi pravdepodobné, že všetci členovia domácnosti ich budú mať. Esenciálne oleje vedia prejsť cez bunkovú membránu, čo im umožňuje preniknúť do všetkých buniek v tele do 30 minút a telo ich vstrebáva za 30 sekúnd, takže skvelo pomáhajú pri systemických potiažach s parazitmi.

Ak máte záujem o produkty očistného a detoxikačného programu s 25% zľavou na všetko, plus ďalšie aspoň jeden dva oleje k tomu zadarmo ako darček, napíšte mi!

REAKCIE na GX Assist, ktoré môžete postretnúť: nadúvanie, vetry, bolesti žalúdka, vyrážky na koži, bolesť hlavy, pálenie a svrbenie v konečníku. Oleje v kapsliach sú veľmi silne, preto sú obalene v tvrdom čiernom obale, aby sa rozpúšťali až so žalúdočnými šťavami. Pri bolestiach treba viac jest a viac piť, pripadne si dávajte len 1 kapsulu pred spaním. Pri svrbení - viac piť! Ak neodídu vyrážky do 3 dni, ukončiť GX a hneď prejsť na PB Assist. Kuru môžete zopakovať za mesiac. Svrbenie a pálenie v konečníku ako aj nadúvanie a vetry je v poriadku to je čistiaci proces, ktorý treba dokončiť. Krv v stolici alebo v moci - pozor, vysadiť preliečiť probiotikami a pitným režimom. Môže to byt len podráždenie čriev, prasknutie cysty, dôvodom môže byt slabý pitný režim. Akékoľvek iné príznaky píšte.

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


994 views0 comments
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now