Tak ako je to s tou plodnosťou?


V poslednej dobe sa roztrhlo vrece s objednávkami Voňavých náramkov na plodnosť.

Svet sa mení, a už to dávno nie je tak, že Čo rok to dieťa, Prvý raz si vrzli a už to aj je. Dali sme to na prvý pokus. Prvá dovolená v Jugoslávii, prvé dítě ;)

Bohužiaľ. Nároky na mužov i ženy v dnešnej dobe sú šialené. Prehnané. Likvidujúce. Devastačný stres v práci, psychické muky ako utiahnuť hypotéku, uživiť budúcu matku s dieťaťom doma, zarobiť a usporiť si ešte pred svojou materskou dostatok peňazí aby sme vyžili kým pôjdem opäť do práce, pracujem pracujem pracujem, budem musieť pracovať až do 9 mesiaca, nadčasy...

A do toho: "Ty sa nestravuješ raw?" , "Ty nechodíš behať na bežiaci pás?" , "Ty nemáš hodinky od Versaceho?" , "Ty nepiješ žihľavové smoothies?", "Ty ješ nekváskové pečivo??" .... nemáš life style - nežiješ. Nie si raw eko bio - nie si. Netriediš odpad - si ignorant, nesadíš stromy - si vrah.

Inými slovami, stres a nároky vyvíjané na dnešných ľudí zasievajú svoje "plody" do našich myslí a tiel v podobe zlého spánku, žalúdočných vredov a neplodnosti. A to sme nespomenuli plasty, všadeprítomnú sóju, stopy látok z antikoncepčných liekov vo vode a podobné dobroty, ktoré sa v našom tele kumulujú a nahrádzajú ako estrogény a tým stvárajú obrovskú paseku.

A keď potom chceme zvoľniť, spomaliť, mať bábo, tak to zrazu nejde. Ok, nádych výdych - povedzme si kde je problém, vypichnime, konkretizujme. Hlava a telo. Polku problému máme v hlave, polku problému máme v tele. Tak to poďme riešiť. Tu a teraz. Prírodne a účinne.

Najprv sa zamerajme na telo. Vyliečme si telo z vnútra. Toto je postup, ktorý odporúčam všetkým, čo zápasia s neplodnosťou. Toto by ste mali robiť, až kým neostanete tehotní ;).

Určite budete so mnou súhlasiť, že ak chcete otehotnieť, mali by ste mať čo najlepšie pripravené vaše telo, aby ste bábätku dali len samé dobroty z vášho tela, a nie zdravotné problémy. Preto by sme sa mali snažiť si telo najprv očistiť a zbaviť toxínov, chronických chorôb, vnútorných zápalov a rôznych parazitov a mykoplaziem.

Na skutočne účinnú a hĺbkovú očistu odporúčam kúru pomocou GX Assist a PB Assist, sprevádzanú podpornými esenciálnymi olejmi a zmesami podľa odporúčania.

GX Assist (čistič od kvasiniek, parazitov,chronických chorôb,chlamidií): Prvých 10 dní v mesiaci užívajte 1-2 kapsule trikrát denne.

PB Assist (Pre a pro-biotikum): Užívajte od 11-teho dňa do 15-teho , po jednu tabletku 3x denne a potom jednu denne až do konca mesiaca, aby ste dokončili zvyšné tabletky.

Celú štvormesačnú kúru odporúčam aplikovať podľa tejto tabuľky a postupu rozpísanom v tomto článku: Detoxikačný a chudnúci program, alebo pre skúsenejších skrátenú 30 dňovú očistu

Fytoestrogen: Užívajte 1 až 2 tabletky každý deň, aby ste eliminovali zlé estrogény vo svojom tele a vyrovnali dobré estrogény.

Grapefruitový esenciálny olej: Užite 16 kvapiek pod jazyk (alebo v kapsuli) každé ráno, aby ste vyrovnali hladinu progesterónu. (Keď sú naše telá v strese, kortizol zastaví našu produkciu progesterónu. Grapefruitový olej zabraňuje kortizolu v blokácii produkcie progesterónu.)

Life long vitality: Užívajte každý deň podľa návodu na obale.

Keď otehotniete, môžete prestať s GX Assistom (resp. potom určite prestaňte s GX Assistom, pretože GX Assist vyťahuje a uvoľňuje toxíny, ktoré počas vývoja plodu je už dobré nechať na pokoji) a pokračovať so všetkým ostatným počas tehotenstva.

Pre hlbšiu očistu a detoxifikáciu, detailné info o GX Assist a PB Assist, ako aj o detoxifikačnej zmesi Zendocrine a Life Long Vitality --> pozri ešte tento článok aj s návodmi - Očistná kúra od parazitov, plesní, kvasiniek, boreliózy, chlamýdií, helicobaktera, mykoplazmy...

Telo máme podchytené a po dobratí kúry aj prečistené.

Teraz sa poďme pozrieť na psychiku.

Clary calm: Aplikujte na spodok nôh, spodok brucha a zápästia každý deň, aby ste pomohli dostať hormóny do rovnováhy a mali kontrolu nad zmenami nálad.

Balance: Aplikujte na spodok nôh a zápästia. Uzemňuje, dáva do rovnováhy, ukľudňuje.

Levanduľa: Pomáha zrelaxovať, spomaliť, ukľudňuje.

Oleje na psychickú pohodu a rovnováhu, môžete aplikovať na spodok nôh, na zápästia, difúzovať (rozptyľovať vo vzduchu napr difúzerom či sprejom), alebo aj použiť na Voňavý náramok. Dôležitá nie je pravidelnosť, ale cit. Snažte sa vycítiť čo vám vaše telo a hlava hovorí, čo potrebuje, čoho sa dožaduje. Je možné, že jeden olej budete musieť voňať každých 15 minút a druhý vám vôbec nič nehovorí. Nevadí, robte to, čo je vám príjemné. Veď príjemné veci vedú k veľkým výsledkom ... napríklad k potomku ;)

K ďalším veľmi nápomocným esenciálnym olejom a zmesiam by som určite dala do pozornosti zmesi Forgive - Odpustenie, Hope - Nádej, Motivation - Motivácia, Peace - Mier a Console - Útecha.

Viac o týchto olejoch nájdete v článku: Riaďte si svoje emócie!

A keď si vyčistíme telo a na začiatok ukľudníme myseľ, môžeme sa pozrieť detailne na hormonálnu rovnováhu v tele.

Hormonálna nerovnováha a adrenálna únava sú bežnejšie, než si myslíme. Adrenálna únava je veľmi bežná, a je to preto, že v týchto časoch žijeme vo svete typu „bojuj alebo uteč“ . Sme v pohybe a nikdy si nedáme čas aby sme si skutočne oddýchli. Či sme vystresovaní preto, lebo sme prišli neskoro do práce, alebo bojujeme o záchranu života, náš adrenálny systém nepozná rozdiel. V každom prípade vysiela rovnaké množstvo kortizolu. Keď máme priveľa kortizolu, zasahuje to do trávenia, imunitnej funkcie, spánku a základných hormónov.

Na oplátku môže byť zodpovedný za veci ako sú brušný tuk, vysoký tlak, zdravie kostí, úzkosť, imunita, nálada, chuť na sex, zápal a neschopnosť sa sústrediť. Keď sú neustále zvýšené, čo je pri našom životnom bojujúcom alebo utekacom životnom štýle bežné, potom sú požiadavky na naše nadobličky priveľké, a my dostávame adrenálnu vyčerpanosť. Začíname sa spoliehať na kofeín, aby sme sa nejak prebrázdili dňom, čo naše nadobličky následne vyčerpáva ešte viac, nemôžeme spať, pretože náš rytmus spania je úplne rozhádzaný z toho, že sme v strese. Sme unavení. Necítime sa dobre a obrazne povedaní „jazdíme na výpary“ a tak je náš celý endokrinný systém narušovaný a hormóny sa dostávajú do nerovnováhy.

Viac o tom, ako dosiahnuť v tele hormonálnu rovnováhu a dopomôcť si tak vyliečiť naozaj neuveriteľné množstvo problémov, ktoré i na prvý pohľad nemajú spolu súvislosti, sa dozviete:

Vyrovnajte hladiny svojich hormónov a prirodzene pomôžte svojim nadobličkám

Ak máte záujem o spomínané esenciálne oleje, konzultáciu, pomoc pri výbere správneho oleja či vzorku na vyskúšanie zadarmo - napíšte mi správu :)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


80 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now