dōTERRA® výrobné postupy: Ako sa vyrábajú oleje prvotriednej kvality?


Ústredný princíp produkcie: Zachovanie všetkých terapeutických vlastností olejov

Viac než iba komerčný záujem.

Od svojich začiatkov v roku 2008, prvoradým záujmom dōTERRA® nebol iba komerčný aspekt marketingu esenciálnych olejov, ale ľudia. dōTERRA®, bola založená na to, aby produkovala kvalitné oleje a učila ľudí, ako ich majú správne používať.

Od svojho začiatku dōTERRA® namiesto premýšľania o svojich cieľoch v peňažných termínoch si dala za úlohu produkovať oleje najvyššej kvality, ktoré obsahujú najširšie maožné spektrum najaktívnejších terapeutických zložiek, bez ohľadu na ich cenu.

Rastlinné zdroje dōTERRA®: Kde to všetko začína

Aby vám mohla priniesť esenciálne oleje najvyššej kvality, dōTERRA® prehľadala svet, aby našla rastliny, ktoré rastú na panenskej pôde, nekontaminované chemickými hnojivami, pesticídmi, fungicídmi alebo herbicídmi, a ďaleko od zdrojov znečistenia, ako sú jadrové elektrárne, továrne, diaľnice alebo vysoko zaľudnené mestá.

Destilácia olejov: Tradičný spôsob, ako zachovať kvalitu oleja

Pretože dōTERRA® proces destilácie sa deje priamo na poli, kde rastú dané rastliny, môžu byť destilované za čerstva. Toto je pri produkcii olejov najvyššej kvality úplne najdôležitejšie, pretože esenciálne oleje v rastlinách sú veľmi prchavé, a akýkoľvek odklad v ich destilácii znamená, že sa tie vzácne oleje vyparia. Pred zberom skúsení manažéri monitorujú percento danej rastliny v čase kvitnutia, správny čas dňa na zber a množstvo glukózy (alebo tehly v rastline) a a mnohé ďalšie faktory nevyhnutné pre produkciu najvyššej kvality CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy.

Bez ohľadu na cenu, v porovnaní s metódami komerčných firiem, ktoré destilujú oleje, dōTERRA® robí extraordinárne kroky, aby počasa procesu destilácie zachovali všetky krehké aromatické zložky svojich esenciálnych olejov:

→ Rastliny sú destilované parou, v malých várkach v predĺžených časových inteervaloch, za použitia nízkeho tlaku a malej teploty; tenttradičný spôsob destilácie sa celé stáročia používal v Európe.

→ Pri procese destilácie nie sú použité ani pridané žiadne rozpúšťadlá, ani syntetické chemikálie akéhokoľvek druhu.

→ Variče sú vyrobené z drahých zliatin nehrdzavejúcej ocele jedálenskej triedy. Dôvodom je, že meď, alebo oceľ nižšej triedy sú reaktívnejšie materiály a môžu reagovať s olejmi, tým by pozmenili ich chemickú štruktúru a poškodili ich chemické vlastnosti.

Nezávislé analýzy olejov, na zaistenie najvyššej kvality

Po výrobe sa každá vzorka analyzuje v nezávislom laboratóriu, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita.

dōTERRA®,nastavila nový štandard kvality. Ponúka iba CPTG®, certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy, ktorú sú podlľa môjho odhadu najkvalitnejšie, aké sa dajú nájsť kdekoľvek.dōTERRA® zdvihla latku v tom, čo CPTG, certifikovaná čistá terapeutická trieda skutočne znamená.

Žiadne skratky pre lacnejšiu výrobu olejov

Produkcia CPTG®, certifikovaných-čistých-esenciálnych olejov terapeutickej triedy je veľmi drahá. Potrebné metódy sú náročné na čas a prácu, a často spotrebujú niekoľko stovák— dokonca tisícok — kilogramov surového rastlinného materiálu, na výrobu pod litra esenciálneho oleja. Napríklad,

→ na výrobu pol litra medovky melissa sa spotrebujú tri tony rastlín. Jej extrémne nízka výťažnosť spôsobuje, že sa predáva po $9000 do $156,000 za kilo.

→ Na výrobu pol litra ružového oleja sa spotrebuje 2500 ružových lupienkov.

Nie je ťažké nájsť lacnejšie esenciálne oleje, ale esenciálne oleje dōTERRA® vám ponúknu za vaše peniaze väčšiu hodnotu.

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


12 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now