Superzmes Hojnosti


Pred určitou dobou sa ku mne náhodou dostalo slovo Hojnosť. Facebook je určite prepojený s nekonečným vesmírom, pretože tak presne vystihol niečo, čo som práve vtedy veľmi potrebovala. Hojnosť. A nie len materiálnu, ale predovšetkým duševnú. Vtedy na mňa vykukla platená reklama jednej dievčiny s jej Meditáciou hojnosti. Vtedy som sa prvý krát zamyslela nad týmto slovom a prečo som mala pocit, že mi v živote chýba. Vďaka tej meditácii som sa ponorila do svojho ja aby mi ukázalo, kde hojnosť hľadať, ako si ju pritiahnuť do života a ako ju nechať ďalej rásť.

Každý z nás sa môže obklopiť hojnosťou. Je v nás, len ju treba niekedy hľadať. Môže to byť akákoľvek hojnosť akú potrebujete. Materiálna, finančná, hojnosť priateľov, nápadov, hojnosť lásky, trpezlivosti. Pocit hojnosti je jedna z našich najväčších životných túžob, či si to uvedomujeme alebo nie. Vracia nás do detstva, kedy sme pociťovali absolútnu hojnosť. Hojnosť lásky, hojnosť pozornosti, hojnosť času, hier, kreativity, radosti, smiechu a čistej mysle. Po tejto hojnosti stále túžime. Chceme byť zabezpečení, najedení, vyspatí, mať okolo seba príjemné veci, ktoré nám robia radosť, nemať starosti a mať vždy niekoho, kto nám pomôže, poradí, ochráni, vypočuje a poláska.

Táto hojnosť je v nás. Vieme ju nájsť, vieme si ju zavolať, vieme ju rozvíjať, vieme ju dávať druhým. Niekedy sa cítime ako vypitá šálka kávy - bez kávy a s hnusným sócom na dne. Prázdni, vykradnutí, vyčerpaní, oholení, opustení. Príroda nás však obdarila množstvom spôsobov ako ako z toho von. Niekto potrebuje každý týždeň sedenie u psychológa, niekto odíde na pol roka do Indie, niekto skáče z mosta (haha - s lanom ... elastickým ;) ) a niekto použije esenciálne oleje. Esenciálne oleje? Na pocit hojnosti?

Po asi dvoch mesiacoch, kedy som striedavo počúvala pred spaním onú Meditáciu hojnosti a spala ako poleno, ku mne opäť z čista jasna prišlo slovo Hojnosť. Tentokrát v podobe Superzmesy esenciálnych olejov na hojnosť. Toto nemôže byť náhoda vravím si. Opäť ďakujem Vesmíru a Facebooku za ich starostlivosť a okamžite utekám túto zmes namiešať. Vonia vynikajúco uznanlivo kývem hlavou. Opäť privoniam. Viac než vynikajúco. Vonia úžasne! Presne toto som potrebovala. Toto mi chýbalo - skutočné korenie Hojnosti. Okamžite som si zmes natrela na chodidlá. Tá vôňa bola však úžasne podmanivá a lákavá, a keďže moje chodidlá k nosu nijako nedočiahnu, hneď som si potajme kvapla jednu kvapku aj na zápästie. Ale nikomu to nehovorte. Keď hojnosť, tak poriadna.

Opäť som posilnila svoje nočné počúvania meditácie (spánok je prevít ;) ) a čakala som čo z toho bude. Vtedy po prvom vypočutí meditácie nenechali udalosti na seba dlho čakať. Ale tieto oleje boli ako bandaska benzínu vedľa tlejúceho práchna. Pripútajte sa, vystrelí vás raketa. Budú sa diať veci, budú sa diať správne, citeľne, viditeľne, hmatateľne. Budú sa diať k radosti, ku šťastiu, k pohode, k láske, k zmene, k životu, k návratu. A budú sa diať práve vám :)

Moje nadšenie a pocit vďaky ma prinútilo podeliť sa s vami o recept na túto Superzmes pre hojnosť.

Superzmes esenciálnych olejov pre hojnosť:

10kv EO Citrón (Lemon)

10kv EO Divoký pomaranč (Wild Orange)

10kv Rozmarýn (Rosemary)

Aplikovať na chodidlá každý večer pred spaním, aspoň 28 dní vkuse.

Pre tých, čo nemáte potrebné oleje doma, som pripravila túto čarovnú Superzmes Hojnosti, ktorú si môžete kúpiť :). Použila som v nej po 20 kvapiek z každého oleja - lebo hojnosti nie je nikdy dosť ;)

Superzmes Hojnosti je schovaná v krásnej sklenenej roll onke, ktorú môžete kedykoľvek a kdekoľvek vytiahnuť a namazať sa. Praktické do kabelky či vrecka, priehradke do auta, misky s kľúčami pred dverami či na nočný stolík. Jednoducho - vždy pripravená ;)

Superzmes Hojnosti si môžete kúpiť TU <-----

A keďže si z duše prajem, aby ste aj vynašli svoju hojnosť, tuto nájdete aj Meditáciu hojnosti:

http://www.zuzanakoscova.sk/meditacia-hojnosti/

Nech vás Hojnosť objíma na večné veky a prajem krásne sviatky!

PS: Nezabudnite, že tí, ktorých máte radi, by mali radi veľa Hojnosti v živote, tak im ich zopár darujte ;)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


33 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now