Ach tie zúbky


Prerezávajúce sa zúbky potrápia nejednu rodinu. Len u niektorých detičiek to prebehne na špióna a nikto si nič nevšimne. Vo väčšine prípadov však riešia vysoké teploty, sople až na bradu, ruky okúsané až na kosti či zvracanie. A do toho podráždenosť, nervozita, výkyvy v náladách a nakoniec plač. Po dvanástich hodinách so zúbkovou vílou alebo princom vám tečie krv z očí a dali by ste aj porcelánovú misu po babke za to, aby sa drobčekovi uľavilo.

Našťastie zúbky trápia deti na celom svete a preto aj chlapíci v bielych plášťoch v americkej doTerre prišli s riešením. A hneď s dvomi. Tak poďme sa pozrieť čo nám navarili ;)

Taaaakže, na prerezávajúce sa zúbky a celkový nekľud, nervozitu, podráždenosť, že dieťa rozľútostí každá hovadinka, až do plaču, alebo psychické výkyvy (že ho zrazu niečo začalo desiť, rozčuľovať, alebo že sa pri pohľade na niečo vždy rozplače, a podobné prejavy psychického napätia), tak na to je vynikajúci Serenity.

Je to celkovo ukľudňujúca zmes, ktorá redukuje stres a obavy. Preto je vhodná aj pri citlivých deťoch, ktoré majú problém sa ukľudniť pred akýmkoľvek spánkom (aj denným), alebo ktoré bývajú nervóznejšie na vonkajšie podnety či ľudí alebo plačlivé.

Je vynikajúca aj do difúzera tak hodinku pred spaním detí. Krásne deti naladí na spánok, uvoľní a decká sa aj samé uložia ;) (okrem toho, že to aj uvoľní rodičov z celodenného výkonu a hneď majú pohodovejší večer ;) )

Pre detičky je vhodné každý olej dávať na podkladový olej (akýkoľvek jedlý olej, najlepšie bez vône a okrem olivového, lebo ten je veľmi mastný a ťažký a esenciálne oleje cezeň pomaly prechádzajú), takže aj Serenity naniesť na spodok nožičiek na ktoré predtým natrite trošku ( napr. mandľového) oleja.

Konkrétne na prerezávajúce zúbky je odporúčaná aj kombinácia Levanduľa a Roman Chamomile. Tak isto ich môžete natierať (na sánku z vonkajšej strany a na podkladový olej) alebo do difúzera rozptyľovať do vzduchu. Kamilky sú známe svojou ukľudňujúcou silou na telo, myseľ i pokožku. Z Levandule budete mať asi milión ďalšieho úžitku, lebo to je asi najpoužívanejší olej v domácnosti - kuk článok Levanduľa

Ak máte záujem o esenciálne oleje, píšte mi správu :)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


65 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now