Serenity - upokojujúca zmes


Úžasný, aromatický spôsob, ako bojovať proti stresu a podporovať pohodu

Serenity™ – Upokojujúca zmes esenciálnych olejov je nádherná zmes esenciálnych olejov, Zložená z jednotlivých olejov, ktoré sú známe pre svoje upokojujúce vlastnosti. Je to skvelý spôsob, ako vytvoriť pocit pohody a relaxácie.

Stres je hlavným prispievateľom k chorobám a ochoreniam. Dokonca odhaduje sa, že viac než 90% všetkých návštev u lekára sa nejak vzťahuje k stresu. Zredukovanie stresu a kontrola jeho poškodzujúcich vplyvov je jedným z obľúbených záujmov medicínskeho výskumu a moderná veda objavila upokojujúce a liečivé vlastnosti čistých esenciálnych olejov. Najnovšie štúdie ukázali, že esenciálne oleje skutočne znižujú stres tým, že upokojujú nervový systém.

Pre mňa je Serenity jeden z MUST HAVE olejov, resp. zmesí. Vytiahla ma doslova z krajnej situácie, kedy sa moje telo pod ťarchou stresu doslova rútilo. Ako viete, som matka dvoch malých detí, do toho práca (áno, áno,ja viem, práca s esenciálnymi olejmi je moje druhé hobby :D ), do toho pohybové aktivity mojich detí a moje hlavné hobby - moja pohybová aktivita. Pár kíl navyše z pôrodu, absolútne nedostatočné spanie, oslabená štítna žľaza (hyperfunkcia), povaha nakladať si na seba brutál veľa povinností a navyše to všetko stíhať, a dve deťúrence, ktorým sa snažím dať úplné maximum zo seba (od vozenia do škôlky až po bicyklovanie po nej a pohybovky pre menšieho). Moje telo sa po pár mesiacoch začalo skladať. A z dna totálneho vyhoretia ma vytiahol práve Serenity!

Aplikujem si ho každý deň, niekedy aj 4-5x denne (riedený, v roll onke) - na zápästia a poza uši. Jeho vôňa je pre mňa okamžitá záchrana. Zastavenie, spomalenie, tekuté ukľudnenie v sekunde. Harmonizácia, vyrovanie. Okamžite začnem vidieť problémy úplne inak, a aj ich inak riešiť. Čo hneď pocítia moje deti všakže ;). Už sa nepotím stresom. Vôbec som sa prestala potiť ;) Žiadne búšenie srdca, hypoglykémia, odpadávačky, nervozita za únosnú mieru. Som šťastný človek :)

Serenity ma zachránilo. Vrátilo mi spánok, úplne ma ukľudnilo, dokonca sa mi vyrovnala hormonálna a endokrinologická hladina. A bolo po potení. Zo dna na deň ;)

Upokojuje a zároveň pomáha pri premotivovanom dni a potrebe spánku u môjho drobca. Ukľudní dieťatko pri prerezávaní zúbkov. A nielen dieťatko :) dospeláci aplikujte na spodky chodidiel večer pred spaním a prajem vám krásne sny ;)

Serenity™, so svojou pokojnou obnovújucou vôňou je dokonalým spôsobom, ako poraziť stres a šeliť svetu pokojnejším, pohodovejším spôsobom.

So svojou jemnou vôňou, zmesou upokojujúcich vôní Levandule, Majoránky, Harmančeka rímskeho, Ylang Ylangu, Santalového dreva od a Vanilky, je Serenity™ ideálnou voľbou na aromatické rozptyľovanie alebo masážnu aplikáciu.

Ako ju použiť:

  • Serenity, keď sa večer sa aplikuje na spodok chodidiel, je skvelý spôsob ako podporiť zdravý spánok.

  • Keď sa Serenity pridá do teplého kúpeľa, vytvára dokonalý únik.

  • Rozptýľte v spálni, obytných miestnostiach a v kancelárii.

  • Aplikujte na spodok chodidiel, zápästia a na vonkajšiu stranu uší, kvôli relaxácii.

  • Zmiešajte s frakcionovaným kokosovým olejom pre upokojujúcu masáž.

  • Pridajte 2-3 kvapky do teplého kúpeľa a vytvoríte vôňu, ktorí podporuje pohodu a regeneráciu.

  • Difúzuje a podporíte relaxáciu a znížite stres.

  • Aplikujte na aromaterapeutický náhrdelník na pomoc proti úzkosti

Ďalšie použitia kuk na obrázok: (prípadne klik na obrázok pre vyššie rozlíšenie ;) )

Serenity môže byť obzvlášť upokojujúca pre malé deti o stresujúcom dni plnom podnetov.

Viac o použití na detičky v tomto článku:

Ach tie zúbky!

Tipy od fanúšikov z Facebooku:

“Serenity používam denne pred spaním. Je to to, po čom siaham, kedykoľvek cítim stres, alebo úzkosť.” – „Žite život, milujte oleje“

“Difúzovala som ich vo svojej škôlkárskej triede počas hektických týždňov. Nie som si istá komu to pomohlo viac, deťom, alebo mne!”

“Táto zmes olejov je dokonalá proti stresu, hnevu, alebo úzkosti!!!”

“Ja dávam pár kvapiek do jedlej sódy a zavriem vrchnákom na pár dní. Potom s tým poprašujem koberce pre vysávaním.”

“Je to vynikajúci parfém!”

“Je to jedna z mojich najobľúbenejších zmesí. Používam ju, keď potrebujem pokoj a sústredenie. Obzvlášť si ju cením tesne pred tým, než idem zaspať, pomáha mi upokojiť myšlienky a dobre spať.”

“Používam Serenity na upokojenie svojich detí po dlhom dni, alebo keď sú frustrované.”

Ak máte záujem o spomínané esenciálne oleje, konzultáciu, pomoc pri výbere správneho oleja či vzorku na vyskúšanie zadarmo - napíšte mi správu :)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


161 views0 comments
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now