Ako som schudla 25 kíl


Počas druhého tehotenstva som pribrala krásnych takmer 25 kíl. Moja predpôrodná váha bola 57kg, čo bolo síce 2kg nad váhu spred prvého tehotenstva, ale považovala som ju už za ustálenú a hlavne zdravú ;). A ak sa teraz pýtate - ako som schudla 25 kíl? - odpoveď znie: Pôrodom :D

Haha, áno aj ;). Po pôrode mi však ostalo luxusných 13 kíl navyše a poď ho dievča, popasuj sa tým ak vieš :)

A tak som sa pustila do svojich kilečiek, celkom úhľadne porozkladaných hlavne okolo pása - tzv záchranné koleso. Ako som teda schudla 12 kíl za 8 mesiacov od pôrodu? Každý nutričný špecialista, každý tréner a každý doktor, vám všetci povedia jedno - ÚPRAVA STRAVY. Raz mi jeden tréner povedal: "Tehličky na bruchu sa robia stravou!" A je to tak. Môžete trénovať ako blázen, pokým robíte chyby v stravovaní, máte smolu. Teda vlastne - záchranné koleso ;)

No dobre, ale ako sa matka s dvomi malými deťmi, môže nie že "správne stravovať", ale že "vôbec niekedy stravovať"? Samozrejme, musela som sa potýkať aj s týmto problémom, že moje prvé jedlo (okrem raňajok), bolo o 18 večer, rýchlo rýchlo ešte pred spánkom mladšieho pár mesačného syna. Niekedy ani na tie raňajky nevydalo :)

A aby toho nebolo málo, vyfasovala som si aj obrovskú diastázu brušných svalov (použite google ;) ), takže akékoľvek "brušákovanie" bolo pre mňa úplne zakázané.

Čo som teda vlastne robila? Tak poďme na to poporiadku :)

Samozrejme strava:

- Bolo treba si dávať pozor na nárazové žratie 1x za deň - keď žereš, žer zeleninu ;)

- ťažké jedlá, mäso, vyprážané, prepálené tuky, sladké, koláče, cukrovinky - kedy by som ja mala na toto čas? :D, inými slovami - keď žereš, žer zeleninu ;)

- pamlsky, horalky, chrumky, dojedačky po deťoch - toto nejem ani "normálne", ale platí - keď žereš, žer zeleninu ;)

- veľa som pila - teplú vodu, odstátu, čistú

- ja osobne pije aj kávu aj zelené čaje - jogínske aj čínske učenia ich považujú za pomocníkov, nie jedy, každý podľa seba ;)

- ja osobne - nejem veľa ovocia (je mi kyslé všetko) a vraví sa, že v ovocí je cukor

- žiadne cukrenie, žiaden med, žiadne dosládzanie (ani kávu ani čaj, koláče iba s melasou!) - to je u mňa základ aj v "normálnom" živote

- chleba a vysoko kvalitných cestovín sa nevzdám, ale zahusťovať múkou, to nikdy ;)

OK, sranda bola a teraz vážne. Asi ste postrehli, že moje stravovanie bolo dľa možností vyťaženej matky. Čím chcem povedať, že nemusíte meniť komplet všetky životné návyky, dať výpoveď v práci a ostať doma na materskej (bez detí), aby ste sa mohli venovať len tomu, čo dávate do svojich úst stále. A jesť len surovú zeleninu a kávu. Čiže niekedy som jedla iba raz za deň a teda nahltala som sa ako drevorubač. Žiadne pochrumkávanie jednej mrkvy!

Na druhú stranu, cukor a cukrovinky neexistuje, že by ste jedli. Ani keby ste odpadávali od únavy, ani za odmenu. Bite sa po rukách trstinou, ak potrebujete ;)

Ťažké jedlá a vyprážané myslím matkám na materských myslím nehrozia, ale ak nie ste člen tejto skupiny, tak viete, že tudy cesta nevede ;)

.

Cvičenie:

Beh po pôrode - no way. Brušáky s diastázou - no way. Bicykel - áno, lezenie - áno. Ak máte iné pohybové koníčky - áno!! Hlavne je to asi najlepšia duševná sprcha. A to nemusíte byť na materskej. Každý pracujúci človek potrebuje každý deň duševnú sprchu vo forme koníčka, ktorý mu prináša potešenie! (Ak nejde o zmrzlinu a čipsy pred telkou :P )

Môj týždenný rytmus bol asi taký, že 1-2x týždenne bicykel (s cyklovozíkom lebo pár mesačné dieťa je stále so mnou všakže ;) ), 1x týždenne lezenie, 1x týždenne 30min cvičenie na diastázu, 1x týždenne 60 min cvičenie s batoliatkami (ok, to cvičil môj syn, ale aj ja som sa zapotila ;) ).

Čiže žiadne mučenie. Žiadna posilka 5x týždenne. Opäť prízvukujem, že netreba meniť celý svoj život, ale robiť veci s mierou :)

.

Prírodné doplnky:

A teraz k najdôležitejšiemu bodu - pomoc z prírody. Jedla som Chlorellu a Jačmeň - tu platí to isté čo u esenciálnych olejov - vyberajte naozaj čistotu a kvalitu.

Začala som piť 15 kvapiek EO Lemon vo vode. Vody som vypila 2l minimálne. OK, boli dni keď to vydalo na max liter, aj to s odretými ušami, lebo veď nepijem keď nemám čas a nemám kde ísť na záchod (keď som niekde s deckami, navyše kto bol raz s deckami na záchode vie, že to fakt nemusí, ak vááááážne netreba). Ale potom som to riadne cítila na druhý deň. Takže na toto naozaj nezabúdať.

Viac o očistných účinkoch esenciálneho oleja Lemon TU:

Detoxikačný citrón

Potom som pridala celý detoxikačný program podľa tejto tabuľky:

na stiahnutie v plnom rozlíšení TU

Celý detoxikačný program som podrobne krok po kroku rozpísala tu v článku: Detoxikačný a chudnúci program

Najväčší skok vo váhe som zaznamenala PRVÝ TÝŽDEŇ PITIA eo LEMON a potom PO MESIACI UŽÍVANIA ZENDOCRINOV. To šla rapídne dolu váha.

S Lemonom som schudla 3 kilá hneď spak ruky. Zadržiavanie vody a toxínov sa okamžite spustilo a vyplavilo týmto účinným očistným olejom.

Na to nastúpili úžasne čistiace Zendocriny (biely aj hnedý) a časté močenie a stolica 3x denne boli na dennom poriadku. Preto nezabúdajte na dostatok vody počas dňa! Ďalších 5 kíl dole. OK, na začiatku to ide rýchlo, ja viem.

A preto som potom nasadila GX Assist + s probiotikami PB Assist a ďalšie kilá a toxíny obalené v tuku šli do preč ;)

Viac to tejto super dvojke TU:

Očistná kúra od parazitov, plesní, kvasiniek, boreliózy, chlamýdií, helicobaktera, mykoplazmy...

Posledné 2-3-4 kilá boli najťažšie a zároveň najľahšie. Najťažšie v tom, že išli dolu dlho. A najľahšie v tom, že som ich neriešila. Nič som okrem Lemonu - ten sa môže dlhodobo stále piť vo vode 1-2kv - som neužívala. Šport sa priebežne zvyšoval, keď decká boli zdravé a znižoval, keď neboli. Diastatické cvičenia mi už skončili. Tak isto aj cviká batoliatok. Takže režimy sa stále menia a preto nemám priestor a čas riešiť nejakú váhu. A kilá idú dole samé!

Pretože som telo komplet naštartovala, aby sa vedelo zbaviť všetkých prebytočných vecí samé! Naštartovaný metabolizmus, rozbehnuté spaľovanie tukov, posilnená pečeň aby nebalila toxíny do tuku ale filtrovala ich, naštartovaný lymfatický systém, všetky čistiace systémy v tele (pečeň, obličky, pľúca, koža). Telo nebojuje s toxínmi, ktoré nevie ako dostať z tela von a preto telo chráni tým, že ich obaľuje do tuku a uskladňuje, telo nie je zaspaté a zastavené prebytkami, s ktorými nevie čo robiť a tak ich ukladá kde sa dá, alebo naopak vystavené stresu zase ukladá "dobroty na zlé časy" do pneumatík. Telo fičí na jednotku, ako dobre namazaný stroj ;)

A takto som schudla 13 kíl :)

Kto chce ísť do toho so mnou a kto chce tiež schudnúť, píšte mi správy a budete ĎALŠÍ KTO ÚSPEŠNE SCHUDNE! ;)

Viac o DETOXIKÁCII TELA nájdete v článku: Detoxikácia tela - na čo mi to je???

Účinnú detoxikáciu celého organizmu si môžete spraviť podľa návodu v článku Detoxikačný a chudnúci program - ide o komplexný trojmesačný program na úplné vyčistenie a zbavenie sa všetkých toxínov a nadbytočných kíl,

Viac o jednotlivých produktoch v tomto detoxikačnom programe je v mojich článkoch:

Detoxikačný citrón

GX Assist a PB Assist

Terrazyme

Ak máte záujem o produkty detoxikačného programu s 25% zľavou na všetko, plus ďalšie aspoň jeden dva oleje k tomu zadarmo ako darček, napíšte mi!

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


269 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now