Balíček pre športovcov


Balíček pre športovcov je dokonalým pomocníkom pri zdravom životnom štýle, pretože dokáže podporiť zdravé športovanie a tiež bojuje proti opotrebovaniu tela spôsobenému cvičením.

Popis

Či už cvičíme v súťažných podmienkach, alebo v miestnej telocvični, aktivita je základom nášho zdravia. Každý, kto už niekedy zodral športové topánky vám povie, že atletická aktivita sa môže podpísať na vašom tele a že to môže trochu bolieť. doTERRA balíček pre atlétov je navrhnutý špecificky pre športovcov, a dokonale podporuje zdravý životný štýl od pretekárskeho špoprtovania až po športovanie zo zámerom posilnenia zdravia. Tento balíček obsahuje kľúčové produkty pre tých, ktorí športujú.: 5ml fľaštičky doTERRA Breathe, doTERRA On Guard, Lavender, Melaleuca, a Peppermint a 120 ml krému Deep BlueRub ktoré sú uložené v kompaktnej zipsovateľnej taštičke. S balíčkom pre atléta bude pre vás cvičenie radosťou.

Koncept

doTERRA má partnerstvá so športovými strediskami, kde poskytuje elitným športovcom účinky esenciálnych olejov. Tento istý balíček je teraz k dispozícii pre všetkých nadšencov športu a atlétov. Je zabalený v pohodlnej taštičke, pripravený na používanie kdekoľvek vás športové aktivity zavedú. Tento balíček je tu pre aktívnych ľudí, ktoré sa zoznamujú s účinkami esenciálnych olejov a doTERRou.

Hlavné účinky
  • doTERRA Breathe® Respiračná zmes (5mL): doTERRA Breathe sa používa na minimalizovanie sezónnych vplyvou. Pomáha na ľahšie dýchanie a uvoľňuje nos i pľúca

  • doTERRA On Guard® Ochranná zmes (5mL): esenciálny olej doTERRA On Guard pomáha športovcom chrániť sa proti vplyvom prostredia, aby neochoreli a mohli cvičiť.

  • Levandula (5mL) má široké využitie kvôli svojim upokojujúcim a relaxačným vlastnostiam. Levandulu môžete difúzovať v noci, po športovej aktivite, alebo aplikovať na upokojenie pokožky. Taktiež pár kvapiek zmiešaných v soli do kúpeľa, môže urobiť z kúpeľa výnimočný relax.

  • Melaleuca (5mL) – čajovníkový esenciálny olej je jeden z najobľúbenejších olejov a je to zároveň jeden olejov s najširším použitím. Kvôli svojim protiplesňovým, antibakteriálnym a obnovujúcim účinkom na kožu môže atlétom pomôcť pri celej škále kozných ale aj celkových problémov, ktoré vyžadujú tieto vlastnosti

  • Peppermint (5mL) – mätový esenciálny olej podporuje prílev energie, keď sa cítite na dne s výdržou alebo energiou. Mäta tiež okysličuje a pôsobí protizápalovo.

  • Deep Blue® Rub (120 mL) krém je pre atléta dokonalou pomôckou. Pôsobí proti bolesti. Nanášajte na miesto, ktoré bolí, prípadne ak ste mali ťažší deň, naneste si ho na kríže.

  • Kompaktná, zipsovateľná taštička

Ak máte záujem o Balíček Atletická sada, môžete ho mať s 25% zľavou! Pekne ušetríte a navyše k tomu môžete dostať ďalší olej v cene 25eur k tomu zadarmo. Skvelé však?

Ak chcete vedieť ešte viac, napíšte mi - správa :)


56 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now