Search
  • Dana Arvay

Zmes pre ženy - Whisper


Whisper je najúžasnejšia ženská vôňa všetkých dôb, navyše lieči ženskú dušu! Afrodiziakum, ženské povedomie, sila, sebaláska, sebadôvera, viera, muži sa otáčajú, usmievajú, chcú sa kontaktovať, pomáhajú, a nechajme si pomáhať, sme slabé a silné zároveň, zvodné a sexi, ženská hĺbka, ženské sily a vnady. To všetko nám pomáha objaviť a posilniť Whisper. Overene na mne aj ďalších ženách. Toto je ŽENSKOSŤ v kvapkách.❤❤❤❤💎💎💎

Táto zmes esenciálnych olejov, je vytvorená cielene pre ženy. A naozaj sa doTerre podarila! Je to až neuveriteľné, ale táto vôňa úplne a naplno podporuje všetky aspekty a emócie ženy, všetky jej premeny a tváre, všetky jej osobnostné rysy a talenty! Je to naozaj skvost, diamant medzi esenciálnymi olejmi a ich zmesami.

V tomto videu som dala zopár dobrých informácií, a tiež zopár praktických typov a nápadov na používanie tejto mimoriadnej zmesi :

Dnes vám prinášam TAJNÉ INFO o tom, AKO POUŽíVAŤ OLEJE ZA 100 EUR - čujte čujte👂👂👂. A pozor !!! - chlapi nepozerať, bude aj trochu erotiky 😼😋 Viete ako používať vašu obľúbenú osobnú vôňu - napríklad Whisper? Najúžasnejšia vôňa pre všetky ženy na svete. Nepoznám ženu, ktorá by Whisper nepotrebovala! A teraz vám prezradím, ako ju používať, aby vám fľaštička za 34eur vydržala cely rok 😉

Ktorá chcete byt zvodná a neodolateľná, píšte správy :)

video je tu: https://www.facebook.com/ApplesVonaveSperkyAdoTerra/videos/1720652018022276/

Ak máte záujem o esenciálne oleje, píšte mi správu :)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


0 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now