Zmes pre ženy - Whisper


Whisper je najúžasnejšia ženská vôňa všetkých dôb, navyše lieči ženskú dušu! Afrodiziakum, ženské povedomie, sila, sebaláska, sebadôvera, viera, muži sa otáčajú, usmievajú, chcú sa kontaktovať, pomáhajú, a nechajme si pomáhať, sme slabé a silné zároveň, zvodné a sexi, ženská hĺbka, ženské sily a vnady. To všetko nám pomáha objaviť a posilniť Whisper. Overene na mne aj ďalších ženách. Toto je ŽENSKOSŤ v kvapkách.❤❤❤❤💎💎💎

Táto zmes esenciálnych olejov, je vytvorená cielene pre ženy. A naozaj sa doTerre podarila! Je to až neuveriteľné, ale táto vôňa úplne a naplno podporuje všetky aspekty a emócie ženy, všetky jej premeny a tváre, všetky jej osobnostné rysy a talenty! Je to naozaj skvost, diamant medzi esenciálnymi olejmi a ich zmesami.

V tomto videu som dala zopár dobrých informácií, a tiež zopár praktických typov a nápadov na používanie tejto mimoriadnej zmesi :

Dnes vám prinášam TAJNÉ INFO o tom, AKO POUŽíVAŤ OLEJE ZA 100 EUR - čujte čujte👂👂👂. A pozor !!! - chlapi nepozerať, bude aj trochu erotiky 😼😋 Viete ako používať vašu obľúbenú osobnú vôňu - napríklad Whisper? Najúžasnejšia vôňa pre všetky ženy na svete. Nepoznám ženu, ktorá by Whisper nepotrebovala! A teraz vám prezradím, ako ju používať, aby vám fľaštička za 34eur vydržala cely rok 😉

Ktorá chcete byt zvodná a neodolateľná, píšte správy :)

video je tu: https://www.facebook.com/ApplesVonaveSperkyAdoTerra/videos/1720652018022276/

Ak máte záujem o esenciálne oleje, píšte mi správu :)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


108 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now