Grapefruit je Great-fruit

Updated: Oct 14


doterra grapefruit detox ocista esencialne oleje chudnutie danaarvay

Grapefruit [: grejpfruit :] by sa mal v skutku volať GREATfruit [: greitfruit :], pretože je naozaj great - skvelý!

Pozrite si desať najlepších spôsobov ako použiť grapefruitový esenciálny olej.

1. Doprajte si kúpeľ so 4 az 5 kv grapefruitu a preberte si svoje záležitosti vo vode (vyhnite sa pritom slnku).

2. Natriete si ho na hruď pred náročnou turistikou.

3. Difúzujte na zníženie pocitov stresu.

4. Dajte si ho na zápästia na zvýšenie nálady (vyhnite sa slnku).

5. Pridajte do smoothies a zelených džúsov na udržiavanie zdravého metabolizmu.

6. Natrite na problematické miesta na zlepšenie vzhľadu pokožky.

7. Užívajte vnútorne na povzbudenie imunitného systému.

8. Natrite na spánky na zvýšenie koncentrácie (vyhnite sa slnku).

9. Grapefruit je vynikajúca záverečná kvapka do akejkoľvek zmesi do difúzera.

10. Po cvičení použi grapefruit na ukľudňujúcu masáž.


Chcem si kúpiť esenciálne oleje

doterra grapefruit detox ocista esencialne oleje chudnutie danaarvay

Grapefruit je osviežujúci olej, ktorý povzbudzuje trávenie, imunitný systém (tým, že prečisťuje lymfatický systém), napomáha pri riešení problémov s pokožkou a jeho možné použiť na stuhnuté svaly, odbúravaní vody a povzbudenie nervového systému. Vyrovnáva a povzbudzuje myseľ a môže napomáhať úľave od úzkosti.

Použitie:

Masážno - môže byť použitý priamo na kožu. Toto napomáha s obmedzovaním celulitídy. Použite na reflexné body alebo priamo na postihnuté oblasť.

Vnútorne - grapefruite je vo všeobecnosti považovaný za bezpečný pre konzumáciu. Užívajte v gélových kapsuliach alebo s medom a nápojmi

Chcem si kúpiť esenciálne oleje

doterra grapefruit detox ocista esencialne oleje chudnutie danaarvay

Hlavné účinky grapefruitového esenciálneho oleja:

Niektoré terapeutické účinky grapefruitu: anti-bakteriálne, anti-depresívne, anti-plesňový, anti-vírusový, dezinfekčné a diuretický.

Hlavné zložky grapefruitu: Jednoduché terpény 99% (hlavne limonene 89% - ten je hlavne zodpovedný za imunitu, čím sa grapefruitový olej stáva jedným z olejov najviac stimulujúcich imunitu)

Bežné použitie grapefruitového esenciálneho oleja:

Grapefruit má osviežujúci a povzbudzujúcu vôňu, ktorá má veľmi silné anti-depresívne účinky. Dosť často je veľmi nápomocná v prevencii zahlteniu pocitmi pesimizmu a negativity. Silné anti-bakteriálne účinky grapefruitového esenciálneho oleja ho robia veľmi účinným osviežovačom dychu a sú veľmi nápomocné pri liečbe zapálených ďasien.

Vďaka svojim silným dezinfekčným účinkom, môže byť grapefruitový esenciálny olej použitý ako čistič (jednoducho nakvapkajte niekoľko kvapiek do vody v rozprašovači, zatrepte a sprejujte na povrchy v domácnosti) alebo voda na umývanie ovocia a zeleniny.

Na očistenie zeleniny, jednoducho pridajte niekoľko kvapiek do misy alebo umývadla s vodou a umyte.

Grapefruitový olej môže byť používaný na podporu chudnutia. Inhalácia grapefruitu pred jedlom znižuje chuť na jedlo. Má tiež diuretické účinky a tak napomáha vylučovaniu prebytku vody z tela, a tak vám poskytuje rýchly štart k dosiahnutiu cieľov pri chudnutí.

A tiež má účinne podporuje rozpúšťanie tukov. Po tom čo nadbytočné kilogramy zmiznú, grapefruitový olej je výborným prostriedkom na upevnenie uvoľnenej kože. Jednoducho pridajte dostatok oleja do vášho krému alebo telového mlieka tak, aby ste vytvorili 5% -10% zmes a bežne používajte.

Chcem si kúpiť esenciálne oleje

Grapefruit, podobne ako všetky esenciálne oleje, má celý rad použití ako napríklad na depresiu, odvykanie od od drogových závislostí, stravovacích porúch, únavy, migrénach, obezite, stres, stimuluje nervový systém, môže byť používaný ako čistič obličiek.

Je tiež veľmi nápomocný pri liečbe symptómov prechladnutia a chrípky.

doterra grapefruit detox ocista esencialne oleje chudnutie danaarvay

Moderný výskum grapefruitového esenciálneho oleja :

Klinické štúdie, uverejnenej v Journal of Dermatology, zmieňujú účinky grapefruitu na elastické tkaniva a tak redukujú vrásky, uvoľnenú pokožku po schudnutí a tiež vrásky spôsobené vekom. U.S. patent nazvaný Constituents, zistil, že citrusy a výťažky z nich (vrátane grapefruitu), môžu byť používané na účely redukcie váhy a jej udržanie, rovnako tak aj za účelom zlepšenia fyzickej výkonnosti a zvyšovanie čistej svalovej hmoty.

Ďalšie použitie grapefruitového esenciálneho oleja:

. Grapefruitový olej môže byt používaný na úľavu od hnačky alebo alergie. Namiešajte 3-5 kvapiek oleja do pohára vody alebo džúsu a pite 2-3krát za deň. Tento olej môže upraviť problémy so zápchou.

. K osvieženie dychu alebo liečbe zapálených ďasien, zmiešajte 2-4 kvapky grapefruitového oleja s jednou lyžicou nosného oleja (kokosový alebo olivový olej) alebo ¼ pohára a potom kloktajte alebo preval'ujte v ústach.

. K zlepšeniu detoxikácie alebo na stimuláciu lymfatického systému, obzvlášť pri prvých príznakoch chrípky a prechladnutia, použite grapefruitový esenciálny olej k lymfatickej masáži. Dve až tri kvapky v pitnej vode tiež napomáhajú s čistením lymfatického systému.

. 1-2 kvapky grapefruitového oleja pridané do pohára vody vyrobí osviežujúci nápoj, ktorý je prospešný pre trávenie, obličky a lymfatický systém.

. Grapefruitový esenciálny olej je možné zmiešať s doTERRA frakcionovaným olejom alebo môže byť pridávaný do horúceho kúpeľa ako pomoc pri úľave od celulitídy a nadváhy, prechladnutia a chrípky, nedostatku energie, svalovej únavy, bolesti hlavy a mentálnej a fyzickej únavy.


Chcem si kúpiť esenciálne oleje

doterra grapefruit detox ocista esencialne oleje chudnutie danaarvay

Grapefruit – Olej úcty k vlastnému telu

Grapefruit učí skutočnej úcte a oceňovaniu svojho vlastného tela. Podporuje ľudí, ktorí majú problém s tým, aby si vážili svoje fyzické telo a zachytili sa v návykoch zlého zaobchádzania. Medzi tieto formy zlého zaobchádzania patrí prílišné diétovanie, posudzovanie svojej hmotnosti, alebo typu a zneužívanie tela prostredníctvom nedbalého správania, alebo násilia. Napriek tomu, že daný človek môže byť príliš zaujatý tým, ako vyzerá, hlboko vo vnútri necíti, že vyzerá dosť dobre. Je tam pretrvávajúca nespokojnosť.

Grapefruitový olej je často zneužívaný pri striktných programoch na chudnutie a diétach. Dôvodom, prečo tento olej pomáha okresávať emočné jedenie je ten, že povzbudzuje pozitívny vzťah k vlastnému telu založený na láske, tolerancii a prijatí. Grapefruit povzbudzuje integritu (čestnosť k sebe i k iným) rešpektom k fyzickým potrebám. Tento olej pomáha človeku načúvať svojim skutočným fyzickým potrebám a impulzom. Pomáha tiež pri tom, aby sme zobrali zodpovednosť za to, ako sa cítime. Grapefruitová esencia učí, že žiadne množstvo jedla nemôže naplniť dieru v srdci, to môže urobiť iba láska. Keď človek prevezme vlastníctvo svojich pocitov a dostane pomoc, ktorú potrebuje, aby sa im venoval, už ďalej nemá potrebu skrývať svoje pocity za jedlo, zneužívanie svojho tela, striktné programy, poruchy jedenia, alebo iné formy závislosti.

Chcem si kúpiť esenciálne oleje

Emócie : Nenávisť k telu, závislosť na jedle, alebo diétach, poruchy stravovania, úzkosť ohľadne vzhľadu.

Podobné oleje : Pačuli, Fenikel, Metabolická zmes, Zmes na sústredenie.

V prípade chudnutia, fyzických závislostí, ako fajčenie, alkohol či sladké, je veľmi prospešné detoxikovať telo a vylúčiť z neho všetky nazbierané škodlivé a toxické látky. Na to je najvhodnejší veľmi účinný detoxikačný postup - Detoxikačný program

Viac o DETOXIKÁCII TELA nájdete v článku: Detoxikácia tela - na čo mi to je???

Ak máte záujem o spomínané esenciálne oleje, konzultáciu, pomoc pri výbere správneho oleja či vzorku na vyskúšanie zadarmo - napíšte mi správu :)

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovane, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.


139 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now