Search
 • Dana Arvay

Nezabrali antibiotiká? .... skúste to takto >>>


Nedávno som bola na vedeckej prednáške troch vedcov zo Slovenskej Akadémie Vied (SAV) o ich skúmaní a testoch esenciálnych olejov verzus antibiotiká. Prednášky boli pre mňa ohromne prínosné a plné mimoriadne zaujímavých, a niekedy až prekvapivých, informácií. Myslím, že takéto prednášky by mal absolvovať naozaj každý. Aj ten, kto neplánuje liečiť seba, deti a svoju rodinu prírodnými prostriedkami. Vedecké práce spomínaných vedcov sú nezávislé a nie sú platené výrobcom, ani nijak inak sponzorované. Výsledky sú publikované v odborných vedeckých časopisoch, kto sa trošku vyzná v tejto oblasti vie, že je to najvyššia miera vedeckého prístupu a objektivity, a vedecké práce musia spĺňať veľmi prísne pravidlá a podmienky. Takže o nezaujatosti a objektívnom výsledku nemusí byť ani reč. A teraz k téme. Prednášky trvali približne 4 hodiny, takže nie je v mojich silách vám ich plne sprostredkovať. Ale vyberiem určite veľmi zaujímavé momenty ;) Na úvod, vám dám poriadneho chrobáka do hlavy: Vedeli ste, že na baktériu Zlatého Stafilokoka neexistuje účinné antibiotikum?

Pozrite si tento pokus s aplikáciou esenciálnych olejov na baktériu Zlatého Stafilokoka a účinnej látky antibiotík Chloramfenikol:

Boli použité esenciálne oleje ako Oregano, Tymián, Tuja (Arborvitae), Levanduľa, Šalvia (Clary Sage) a Klinček (Clove). Z pokusu vyplýva, že esenciálne oleje, ako Oregano a Tymián, sú plnohodnotnými prostriedkami na zabitie a úplné zlikvidovanie baktérie Zaltého Stafilokoka! Ich účinná plocha zlikvidovanej plochy v sklíčku je dokonca väčšia, ako pri antibiotiku Chloramfenikol! Pre informáciu: Chloramfenikol je účinné, ale nebezpečné antibiotikum, ktoré sa už nepredpisuje, pre veľmi nebezpečné vedľajšie účinky! https://www.wikiskripta.eu/w/Chloramfenikol Esenciálny olej z tymiánu je navyše širokospektrálny a multi-účinný aj na ďalšie baktérie, bežne rozšírené medzi ľuďmi, zatiaľ čo napríklad Cloramfenikol, a ďalšie antibiotikum Cefuroxim, už nie.

Príbalový leták, na čo vám môže lekár predpísať Cefuroxim (na ktorý, ako vidíte, sú viaceré baktérie plne imúnne!) je tu: https://www.liekinfo.sk/liek-cefuroxim-teva-500-mg-tbl-flm-10x500-mg-(blis-pvc-pctfe-al)-62973-pil Esenciálny olej Tymián je širokospektrálny veľmi účinný prostriedok pri rôznych druhoch respiračných chorôb - v chrípkových sezónach je doslova nevyhnutné ho mať po ruke! A teraz najlepšia správa na koniec! :D Esenciálne oleje zaberajú vo vysokých efektivitách a zároveň pri aplikácii malých množstiev - to znamená pol kvapky - jedna kvapka, proti bežným aj multirezistentným (!!!) baktériam ! No a podľa štúdie, esenciálny olej Lemon, je jedným zo všestranných olejov, ktoré môžete aplikovať kedykoľvek, aj keď nemáte presnú kultiváciu.

Čo je skvelá správa, pretože Lemon je jedným z najlacnejších esenciálnych olejov, a zároveň najvšestrannejším, nielen z pohľadu efektivity voči baktériám a vírusom, ale mimoriadne účinne pôsobí ako čistič tela, ľahký detox, je vhodný na jarnú očistu tela i duše, vhodný do nápojov a potravín, osviežuje, dáva ohromné množstvo energie, aj duševnej vzpruhy, dáva nám silu myslieť pozitívne a plánovať si deň a svoje ciele s pozitívnym nasadením, a aj ich potom vypĺňať a napĺňať - a to je veľmi dôležité! Esenciálny olej Lemon skutočne odporúčam! Článok o esenciálnom oleji Lemon a jeho čistiacich účinkoch: Detoxikačný citrón PS: Je dôležité vziať zodpovednosť za svoj zdravotný stav do vlastných rúk a, ako sa vraví, "robiť so sebou niečo". Ideálne je, ak sa snažíme chorobám predchádzať a preventívne konať všetko pre svoje pevné zdravie. K tomu nám úžasne dopomáhajú aj esenciálne oleje a rôzne iné rastlinné produkty a čaje, zelené potraviny a zdravá strava. Samozrejme je však lekárska starostlivosť namieste a je vhodné ju využívať a užívať odporúčanú liečbu, ak sa tak rozhodnete. Moje stanovisko je zásadne proti nepoužívaniu liekov a lekárskej starostlivosti. Naopak, mojim názorom je, že všetko sa dá s mierou a spoluprácou. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Esenciálne oleje na podporu zdravia v chrípkovom období:

 • Onguard - zmes na imunitu

 • Oregano - prírodné ATB

 • Tymián (Thyme) - prírodné ATB na respir. problémy (nie je na obr.)

 • Air (Breathe) - respiračné problémy

 • Melaleuca - imunostimulant protizápalový

Voľné k odberu! Píšte kto má záujem :) Čističe vzduchu od vírusov a baktérií, účinné imuno-stimulanty, detoxikatory, ocistovace tela i mysle, najlacnejšie z doTerry :

 • Lemon - čistič, detox, imunita

 • Grapefruit - diuretikum, pečeň, detox, imunita

 • Lemongrasss - silný likvidátor patogénov vo vzduchu, lymfatický systém

 • Klinček (clove) - imunita, dezinfekcia, čistič

Oleje mám voľné k odberu, píšte kto má záujem :) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • Chceš 25% zľavu na es.oleje ?

 • Chceš Serenity (v cene 60,8€), Red Mandarin (15€), Kumquat (15€) a Tangerine (23€) ZADARMO ?

Toto všetko dostaneš pri otvorení veľkoobchodného účtu vo februári - a k tomu navyše meranie a diagnostika skenerom iTovi - úplne zadarmo!!

Chcem si otvoriť veľkoobchodný účet a mať všetky tieto drahé oleje zadarmo

Čo je to diagnostika iTovi, nájdeš tu: https://www.danaarvay.sk/itovi --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Používanie esenciálnych olejov je najsilnejší a najefektívnejší prírodný spôsob podpory zdravia a jeho návratu! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------


304 views
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now