Nezabrali antibiotiká? .... skúste to takto >>>

Updated: Oct 14


Nedávno som bola na vedeckej prednáške troch vedcov zo Slovenskej Akadémie Vied (SAV) o ich skúmaní a testoch esenciálnych olejov verzus antibiotiká. Prednášky boli pre mňa ohromne prínosné a plné mimoriadne zaujímavých, a niekedy až prekvapivých, informácií. Myslím, že takéto prednášky by mal absolvovať naozaj každý. Aj ten, kto neplánuje liečiť seba, deti a svoju rodinu prírodnými prostriedkami. Vedecké práce spomínaných vedcov sú nezávislé a nie sú platené výrobcom, ani nijak inak sponzorované. Výsledky sú publikované v odborných vedeckých časopisoch, kto sa trošku vyzná v tejto oblasti vie, že je to najvyššia miera vedeckého prístupu a objektivity, a vedecké práce musia spĺňať veľmi prísne pravidlá a podmienky. Takže o nezaujatosti a objektívnom výsledku nemusí byť ani reč. A teraz k téme. Prednášky trvali približne 4 hodiny, takže nie je v mojich silách vám ich plne sprostredkovať. Ale vyberiem určite veľmi zaujímavé momenty ;) Na úvod, vám dám poriadneho chrobáka do hlavy: Vedeli ste, že na baktériu Zlatého Stafilokoka neexistuje účinné antibiotikum?

doterra vyskum atb antibiotika virusy bakterie esencialne oleje danaarvay

Pozrite si tento pokus s aplikáciou esenciálnych olejov na baktériu Zlatého Stafilokoka a účinnej látky antibiotík Chloramfenikol:

doterra vyskum atb antibiotika virusy bakterie esencialne oleje danaarvay

Boli použité esenciálne oleje ako Oregano, Tymián, Tuja (Arborvitae), Levanduľa, Šalvia (Clary Sage) a Klinček (Clove). Z pokusu vyplýva, že esenciálne oleje, ako Oregano a Tymián, sú plnohodnotnými prostriedkami na zabitie a úplné zlikvidovanie baktérie Zaltého Stafilokoka! Ich účinná plocha zlikvidovanej plochy v sklíčku je dokonca väčšia, ako pri antibiotiku Chloramfenikol! Pre informáciu: Chloramfenikol je účinné, ale nebezpečné antibiotikum, ktoré sa už nepredpisuje, pre veľmi nebezpečné vedľajšie účinky! https://www.wikiskripta.eu/w/ChloramfenikolChcem si kúpiť esenciálne oleje Esenciálny olej z tymiánu je navyše širokospektrálny a multi-účinný aj na ďalšie baktérie, bežne rozšírené medzi ľuďmi, zatiaľ čo napríklad Cloramfenikol, a ďalšie antibiotikum Cefuroxim, už nie.

doterra vyskum atb antibiotika virusy bakterie esencialne oleje danaarvay

Príbalový leták, na čo vám môže lekár predpísať Cefuroxim (na ktorý, ako vidíte, sú viaceré baktérie plne imúnne!) je tu: https://www.liekinfo.sk/liek-cefuroxim-teva-500-mg-tbl-flm-10x500-mg-(blis-pvc-pctfe-al)-62973-pil Esenciálny olej Tymián je širokospektrálny veľmi účinný prostriedok pri rôznych druhoch respiračných chorôb - v chrípkových sezónach je doslova nevyhnutné ho mať po ruke!

Chcem si kúpiť esenciálne oleje

A teraz najlepšia správa na koniec! :D Esenciálne oleje zaberajú vo vysokých efektivitách a zároveň pri aplikácii malých množstiev - to znamená pol kvapky - jedna kvapka, proti bežným aj multirezistentným (!!!) baktériam ! No a podľa štúdie, esenciálny olej Lemon, je jedným zo všestranných olejov, ktoré môžete aplikovať kedykoľvek, aj keď nemáte presnú kultiváciu.

doterra vyskum atb antibiotika virusy bakterie esencialne oleje danaarvay

Čo je skvelá správa, pretože Lemon je jedným z najlacnejších esenciálnych olejov, a zároveň najvšestrannejším, nielen z pohľadu efektivity voči baktériám a vírusom, ale mimoriadne účinne pôsobí ako čistič tela, ľahký detox, je vhodný na jarnú očistu tela i duše, vhodný do nápojov a potravín, osviežuje, dáva ohromné množstvo energie, aj duševnej vzpruhy, dáva nám silu myslieť pozitívne a plánovať si deň a svoje ciele s pozitívnym nasadením, a aj ich potom vypĺňať a napĺňať - a to je veľmi dôležité! Esenciálny olej Lemon skutočne odporúčam!


Chcem si kúpiť esenciálne oleje

Článok o esenciálnom oleji Lemon a jeho čistiacich účinkoch: Detoxikačný citrón PS: Je dôležité vziať zodpovednosť za svoj zdravotný stav do vlastných rúk a, ako sa vraví, "robiť so sebou niečo". Ideálne je, ak sa snažíme chorobám predchádzať a preventívne konať všetko pre svoje pevné zdravie. K tomu nám úžasne dopomáhajú aj esenciálne oleje a rôzne iné rastlinné produkty a čaje, zelené potraviny a zdravá strava. Samozrejme je však lekárska starostlivosť namieste a je vhodné ju využívať a užívať odporúčanú liečbu, ak sa tak rozhodnete. Moje stanovisko je zásadne proti nepoužívaniu liekov a lekárskej starostlivosti. Naopak, mojim názorom je, že všetko sa dá s mierou a spoluprácou. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Esenciálne oleje na podporu zdravia v chrípkovom období:

  • Onguard - zmes na imunitu

  • Oregano - prírodné ATB

  • Tymián (Thyme) - prírodné ATB na respir. problémy (nie je na obr.)

  • Air (Breathe) - respiračné problémy

  • Melaleuca - imunostimulant protizápalový

doterra vyskum atb antibiotika virusy bakterie esencialne oleje danaarvay

Voľné k odberu! Píšte kto má záujem :)

Chcem si kúpiť esenciálne oleje Čističe vzduchu od vírusov a baktérií, účinné imuno-stimulanty, detoxikatory, ocistovace tela i mysle, najlacnejšie z doTerry :

  • Lemon - čistič, detox, imunita

  • Grapefruit - diuretikum, pečeň, detox, imunita

  • Lemongrasss - silný likvidátor patogénov vo vzduchu, lymfatický systém

  • Klinček (clove) - imunita, dezinfekcia, čistič

doterra vyskum atb antibiotika virusy bakterie esencialne oleje danaarvay

Oleje mám voľné k odberu, píšte kto má záujem :)

Chcem si kúpiť esenciálne oleje ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • Chceš 25% zľavu na es.oleje ?

Chcem si otvoriť veľkoobchodný účet a mať všetky tieto drahé oleje zadarmo

Čo je to meranie iTovi, nájdeš tu: https://www.danaarvay.sk/itovi --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Používanie esenciálnych olejov je najsilnejší a najefektívnejší prírodný spôsob podpory zdravia a jeho návratu! ---------------------------------------------------------------------------------------------------------

*These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

* Oleje neboli certifikované Potravinárskou a Lekárskou Komorou. Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, ošetrenie, liečenie či prevenciu žiadnej choroby.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now