ZÁPISNÍK

Nielen pre všetkých milovníkov esenciálnych olejov, začiatočníkov i skúsených užívateľov, ale i pre všetkých ostatných ľudí, tvorilky, a všetky úspešné ženy i mužov - som pripravila úžasnú pomôcku - KLIENTOVNÍK

Na čo je Klientovník?

Klientovník je špeciálny dizajnový personalizovaný zápisník, do ktorého si môžete zapisovať potrebné údaje a informácie o vašich klientoch a predaji.

 

Klientovník vám pomôže zaznamenať si dôležité informácie, témy, kontakty a všetko, čo potrebujete vedieť pri práci s vašimi klientmi.

 

Pomocou KLIENTOVNÍKA môžete výrazne zvýšiť svoju efektivitu, rýchlosť a úspešnosť podnikania

Pozrite sa, ako  Klientovník vyzerá

Klientovník_vnutro.jpg
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník
klientovník

V tomto videu je Klientovník detailne popísaný 

Cena Klientovníka je 12,- EUR

POZOR ! AKCIA !

Cena Klientovníka do KONCA ROKA JE    10,- EUR

Poštovné  :

- Klientovník posielam doporučene 2.tr v bublinkovej obálke.

- Cena poštovného je 1,7eur

PRI KÚPE 2 A VIAC KUSOV KLIENTOVNÍKA JE POŠTOVNÉ ZADARMO !!!

FORMULÁR NA OBJEDNANIE KLIENTOVNÍKA

* - políčka s hviezdičkou sú povinné

Po zaslaní objednávkového formulára, vám príde mail s fakturačnými údajmi.

Po obdržaní vašej platby, dostanete mail s informáciami o odoslaní.

Vyplnením a odoslaním objednávkového formulára klient súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa zákona o os.údajoch č. 122/2013 Z.z.

 

Klientovník je špeciálny zápisník kde si môžete zapisovať všetky informácie, ktoré potrebujete o vašich zákazníkoch a klientoch, a o ich objednávkach. Môžete si zapísať meno, kontaktné údaje, doručovacie adresy, obsah objednávky, stav platby a podobne. Tak isto si môžete zapísať akým spôsobom vás zákazník našiel, pomocou akej siete vás kontaktoval a o čom ste spolu komunikovali.

Toto je veľmi dôležitý bod, pretože keď si zapíšete o čom ste spolu komunikovali, čo ste preberali, čo ste klientovi odporúčali, napríklad nejaké konkrétne farebné kombinácie v šperkoch či individuálne terapie alebo masáže,  ako ste svojmu zákazníkovi radili a o čo váš zákazník prejavil záujem aj do budúcna, napríklad takýto zelený veniec si bude prosiť na jeseň a vy sa s ním bavíte počas leta, budete mať vždy po ruke veľmi dôležité informácie k tomuto klientovi, pomocou ktorých sa kedykoľvek viete s ním spojiť a nadviazať na osobnú komunikáciu. A takýto individuálny prístup vaši zákazníci naozaj mimoriadne ocenia.

Priestor na zapisovanie je veľmi kreatívny, neobsahuje žiadne povinné meno, email telefónne číslo a podobne, pretože zámerom Klientovníka bolo, aby ste si ho vytvárali vy podľa seba, podľa vlastného podnikania a vašich potrieb, a podľa vašej nápaditosti a kreativity. Čiže ak vaša tvorba nie je až tak o podnikaní a predaji, môžete si zapisovať vaše informačné zdroje, web stránky z ktorých sa inšpirujete, nápady na ďalšiu prácu a tvorbu, môžete si vyfarbovať a kresliť vaše vízie, a dopĺňať nápady.

V ďalšej časti Klientovníka sú zahustenejšie boxy na zapisovanie. Sem si môžete zapisovať kontaktné údaje o vašich klientoch, ale aj spolupracovníkoch a členoch vášho tímu, spriaznených tvorcov a umelcov, členov skupín v ktorých sa angažujete, v ktorých tvoríte alebo navštevujete. Opäť tu nie sú žiadne povinné kolonky, čiže tento priestor môžete využiť aj na úplne iné veci, ktoré vám pri vašej tvorbe podporujú vašu kreativitu a vašu jedinečnosť.

Záverom Klientovníka je poznámková časť, je to priestor na zapisovanie si všetkých náhlych a kreatívnych myšlienok, na zapisovanie si poznámok z workshopov, webinárov, kreatívnych stretnutí s ďalšími šikovnými ľuďmi. Tak isto je to priestor na vyhodnocovanie a rekapituláciu vašej práce, vašich kampaní, súťaží, ktoré ste spustili.  

Tento Klientovník nie je len o striktnom zapisovaní, ale obsahuje aj obrázky a afirmácie, ktoré vám pomôžu sa každý deň kreatívne naladiť, dať sa do dobrej nálady a na konci Klientovníka sú aj malé prekvapenia, ktoré potešia každú šikovnicu.

Na začiatku Klientovníka je krátky inšpiratívny návod ako Klientovník používať. Takže sa nestratíte.

Klietnovník je jedinečný kreatívny a dizajnový zápisník, vhodný ako pre veľké podnikateľky tak aj pre malé šikovnice. Myslím, že budete z neho nadšení a budete ho milovať. Prajem vám príjemné zapisovanie a úspešnú prácu, vďaka vášmu Klientovníku.

Autorkou Klientovníka som ja - Dana Arvay. Nápad Klientovníka je mojím duševným vlastníctvom. Dizajn a grafické úpravy som spravila tiež ja. 

Všetky fotografie a pozadia strán sú stiahnuté z voľne dostupných zdrojov na www.pixabay.com. Na grafickú úpravu som použila free dizajn web - www.canva.com

                                                                                     Copyright 2018 © Dana Arvay  www.danaarvay.sk

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now